POGOŃ Szczecin

  • 20.12.2021, 11:16
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

– Nasza współpraca z Pogonią dopiero się klaruje. Cieszę się, że będę mógł opowiedzieć na śniadaniu biznesowym jak działamy, poznać ciekawych ludzi i zawiązać wartościowe kontakty, by nadal się rozwijać. Na tego typu evencie jestem pierwszy raz, więc kieruje mną również ciekawość. Na razie jest bardzo sympatycznie i mój odbiór może być w pełni pozytywny – mówi Artur Piotrowski z firmy Głodny Niedźwiedź.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/konczymy-rok-udanym-spotkaniem/

 

Firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru energii i gazu, systemów ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz fotowoltaiki. Oferta Partnera pozwoli zredukować koszty, wdrożyć ekologiczne rozwiązania, a także oszczędzić niezbędną do funkcjonowania każdego obiektu energię. Filozofią firmy jest łączenie zielonej energii z jakością produktów. Ekologiczne ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja czy fotowoltaika są jednymi z filarów działalności, która opiera się na bezpiecznej dla środowiska technologii. Współpraca z ProEcoBiznes oznacza wsparcie projektowe, pomoc zespołu profesjonalistów, a także planowanie długoterminowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/proecobiznes-partnerem-biznesowej-dumy-pomorza/

 

Święta tuż tuż, zapewne w wielu domach trwają już przygotowania do tego wspaniałego czasu, więc i my chcemy zrobić coś specjalnie dla Was. W końcu to Wy dodajecie nam skrzydeł i jesteście energią Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zyczymy-wam-wszystkiego-co-najlepsze/

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe