Jasełka w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie

  • 18.12.2021, 20:30
  • Redakcja
Jasełka w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie
W piątek 17 grudnia w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie odbyły się „Jasełka” w rewelacyjnym wykonaniu uczniów szkoły. Na widowni zebrali się przedstawiciele samorządu z burmistrzem Płotów Radosławem Mackiewiczem, ksiądz proboszcz Ryszard Raczkiewicz, nauczyciele i licznie zebrani rodzice i mieszkańcy Modlimowa.

Wszyscy podkreślali, świetną, doskonale przemyślaną scenografię oraz bardzo dojrzałą grę młodych aktorów – szczególne uznanie zaskarbił sobie odtwórca roli Króla Heroda.

Po przedstawieniu był czas na gratulacje, wyrazy uznania i słodkie prezenty.

Warto podkreślić, że do sukcesu całości przedsięwzięcia przyczyniły się nauczycielki przygotowujące scenariusz, scenografię i aktorskie umiejętności młodych wykonawców – Marzanna Patek, Magdalena Gęborska, Elżbieta Krakowska, Jadwiga Żemła i Agnieszka Zielińska.

Redakcja

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe