POGOŃ Szczecin

  • 13.12.2021, 23:16
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Ten czas to doskonała okazja do zamknięcia istotnych spraw, podsumowania planowanych celów, ale i rozpoczęcia działań zmierzających w stronę intensyfikacji rozwoju waszych przedsiębiorstw. Zapraszamy 14 grudnia o godzinie 10:00 do restauracji Piastów 30 – Partner Śniadań Biznesowych Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7971-2/

 

Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale tym razem wspomnienia zostaną w nas na długo. Umówmy się, nie każdego dnia zdarza się, aby na stadionie piłkarskim odbyło się kolędowanie. Ba! Takich atrakcji jeszcze u nas nigdy nie było. My jednak nie obawiamy się nieprzetartych szlaków, więc postanowiliśmy zrobić wszystko, aby stworzyć na naszym obiekcie klimat Świąt i wspólnie z kibicami przeżyć niezapomniany wieczór.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/hej-koleda-koleda/

 

Dwukrotny zwycięzca poprzednich edycji plasuje się przed dwoma debiutantami, którzy dzielnie bronią się przed napierającymi zespołami – Pogoń Szczecin BC i Follow me. Oba te zespoły wydawały się jednymi z faworytów sezonu. Czy będą w stanie włączyć się do walki o najwyższe cele w kolejnej rundzie? Mocno na to liczymy – liga będzie ciekawsza!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lider-umacnia-sie-na-prowadzeniu/

 

– Atmosfera, która została zbudowana w klubie i wokół niego oraz coraz większa liczba przedsiębiorców zaangażowanych w budowę Pogoni sprawia, że bez dwóch zdań chce się być częścią tej społeczności. Duma Pomorza od dawna jest w moim sercu, więc decyzja o przystąpieniu do współpracy z klubem była dla mnie oczywista – mówi Mariusz Szeremeta, prezes zarządu firmy Autonovum.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/autonovum-gra-z-duma-pomorza/

 

– Pogoń to najsilniejsza marka w naszym regionie. Znak rozpoznawalny w całej Polsce i już wkrótce w Europie, w co bardzo mocno wierzę. Możliwość współpracy z tak silnym brandem to szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, zdobycie nowych klientów, ale przede wszystkim na dołożenie małej cegiełki do sukcesu sportowego. Uważam, że sport jest świetnym miejscem do zaprezentowania swojej firmy. Dlatego też, poza wspieraniem Pogoni, pomagam klubowi KP Przecław oraz jestem sponsorem halowej ligi w Gryfinie. Mam również wystawioną drużynę pod nazwą Need Finance w Business League „na balonach". Być może wkrótce wesprę także młode gimnastyczki Pogoni Szczecin, ale w tym przypadku rozmowy jeszcze trwają – mówi Wojciech Maciocha, właściciel firmy Need Finance.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/need-finance-wojciech-maciocha-w-druzynie-z-pogonia/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe