Wydanie Śpiewnika - Towarzystwo Miłośników Ziemi Nowogardzkiej

  • 14.12.2021, 21:45
  • Katarzyna Rasowska - Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Wydanie Śpiewnika - Towarzystwo Miłośników Ziemi Nowogardzkiej

10 grudnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia został zaprezentowany śpiewnik, którego wydanie było możliwe dzięki dotacji w ramach realizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Nowogardzkiej zadania publicznego pod nazwą "Ocalenie historii regionu od zapomnienia".

Śpiewnik, który był prezentowany przez p. Ryszarda Zagórskiego, pomysłodawcy przedsięwzięcia, zainteresował zgromadzonych gości do tego stopnia, że wspólnie wykonywali zawarte w nim utwory. Pieśni dotyczą wydarzeń mających miejsce w naszym regionie. Często dotyczą miejsc w naszej Gminy. Autorami tekstów, muzyki oraz grafik są mieszkańcy Nowogardu oraz okolic. Zostali oni uhonorowani swoim wkładem w powstanie dzieła.

 Wszyscy zgromadzeni wyrażali zachwyt nad wydaniem, co skłoniło ich, aby na otrzymanych egzemplarzach uzyskać autograf wraz z dedykacją wybitnego nowogardzkiego artysty.

Katarzyna Rasowska - Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe