Karnice: Koncert Charytatywny

  • 10.12.2021, 18:38
  • Karnice
Karnice: Koncert Charytatywny
Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia w hali sportowej w Karnicach odbędzie się Koncert Charytatywny dla Krzysztofa Łazarskiego.

Krzysztof jest mieszkańcem Paprotna i 11 października br. przeszedł operację pękniętego tętniaka mózgu. Przebyty w stanie śpiączki udar spowodował paraliż ciała. Aby mężczyzna mógł wrócić do sprawności potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja.

Dlatego już 12 grudnia 2021 roku o godz. 16:00 hala sportowa w Karnicach zamieni się w salę koncertową. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły i wykonawcy. Zobaczymy występy Szkoły Tańca Perfect, młodzieży szkolnej, zuchów z Jagodziarnii i zespołu tanecznego Żurawianki. Posłuchamy m.in. zespołów ludowych Czerwona Róża i Trzebiatowiacy, Gabrieli Stogowskiej i Julii Kolanek, Susane i Piotra Polińskich, Danuty i Krzysztofa Kolanków oraz Ant-Dance.

Oprócz występów artystycznych odbędą się także licytacje, które poprowadzi Andrzej Przeździęk oraz kiermasz domowych wypieków. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Krzysztofa Łazarskiego.

Serdecznie zapraszamy na niedzielny koncert. Pamiętajmy, że okazane dobro zawsze powraca ze zdwojoną siłą.

Karnice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe