Mikołajkowa lekcja w bibliotece

  • 07.12.2021, 12:10
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Mikołajkowa lekcja w bibliotece
6 grudnia Waszą bibliotekę odwiedziła III klasa II LO wraz z opiekunką panią Agnieszką Kokoszką. Najpierw wspólnie wyruszyliśmy w podróż po Bibliotece, króciutko prezentując każdy znajdujący się w niej dział.

Młodzież zapoznała się także z regulaminem wypożyczeń oraz zasadami korzystania z zasobów bibliotecznych.

Głównym punktem spotkania była prezentacja białych kruków, jakie w swoich zbiorach posiada Biblioteka. Począwszy od Kodeksu Napoleona z 1811 roku, poprzez Pismo Święte w oprac. J. Wujka, miniaturowe książki, publikacje brajlowskie, aż po współczesny audiobook. Uświadamiając jednocześnie naszym gościom, że książka to nie tylko słowo, ale również obraz i znaki, które w przepiękny, przemyślany sposób docierają do różnych Czytelników. Książka zmienia się wraz z Czytelnikiem i dla Czytelnika.

Na koniec licealiści zapoznali się ze stroną internetową biblioteki oraz zagrali w grę interaktywną "Zagraj z Żeromskim" - zadanie wykonali na 5 + 🙂.

Dziękujemy za odwiedziny i miłą atmosferę 🎄🎅

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe