W Płotach już świątecznie…

  • 06.12.2021, 23:39
  • Redakcja
W Płotach już świątecznie…
W poniedziałkowe przedpołudnie 6 grudnia na placu przed Urzędem Miejskim w Płotach odbyło się uroczyste rozświetlenie Miejskiej Choinki.

Na zaproszenie burmistrza Radosława Mackiewicza odpowiedziały tłumnie maluchy z płotowskich i grupa młodzieży ze szkół podstawowych. Nie zabrakło też dzieci „trochę starszych” bo przecież to bardzo miła uroczystość dla wszystkich mieszkańców.

6 grudnia to dzień Świętego Mikołaja i w tym uroczystym akcie rozpoczynającym czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć towarzyszącego burmistrzowi Mikołaja który przybył w towarzystwie silnej grupy pomocników. Mikołaj arbitralnie ogłosił, że wszystkie dzieci były grzeczne i każdy dostał słodki upominek.

Spotkanie przy choince to także okazja do świątecznych życzeń - od burmistrza dla wszystkich mieszkańców ale też i burmistrz zebrał sporo sympatycznych słów ze świątecznymi życzeniami.

Redakcja

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe