Świąteczny kiermasz w ZPSB w Gryficach

  • 06.12.2021, 00:38
  • Redakcja
Świąteczny kiermasz w ZPSB w Gryficach
W sobotę 4 grudnia odwiedziliśmy Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Gryficach, gdzie odbywał się bożonarodzeniowy kiermasz wyrobów, niejednokrotnie bardzo misternych w wykonaniu, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Cel akcji realizowanej w WTZ i Powiatowym Ośrodku Wsparcia, pod hasłem "Integracja - Rehabilitacja, Nauka - Sztuka". to spełnienie marzenia uczestników WTZ i POW - wspólny wyjazd na prawdziwą sztukę teatralną.

Akcja spotkała się ze sporym odzewem studentów uczestniczących w weekendowej sesji ZPSB, ale to nie koniec akcji na kolejne kiermaszowe spotkanie zapraszamy Gryficzan w środę 8 grudnia do Gryfickiego Domu Kultury, w godz. 11.00-14.00

Redakcja

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe