Oficjalne otwarcie drogi w Barkowie

  • 29.11.2021, 22:30
  • gryfice.eu
Oficjalne otwarcie drogi w Barkowie
W sobotę, 27 listopada oddano oficjalnie do użytku drogę w miejscowości Barkowo.

Przebudowa trasy kosztowała 731 405,06 zł. W tym 422 100,19 zł to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice, działka nr 23/2,10,obręb ewidencyjny Barkowo" realizowano od końca sierpnia br.

W sobotnim spotkaniu ze społecznością Barkowa udział wzięli Zbigniew Bogucki, Wojewoda Zachodniopomorski, Andrzej Szczygieł, Burmistrz Gryfic, Ryszard Chmielowicz, Starosta Gryficki, Elżbieta Melnik, Sołtys Barkowa, a także radni miejscy i powiatowi.

Inwestycja to już trzecie przedsięwzięcie zrealizowane przy udziale wsparcia udzielonego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Mowa tu o modernizacji drogi w Rzęskowie oraz budowie ulic Sowiej i Pliszki. W kolejnym naborze gmina Gryfice złożyła wniosek na remont ulicy Pomorskiej oraz modernizację drogi pomiędzy Baszewicami a Waniorowem.

gryfice.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe