POGOŃ Szczecin

  • 29.11.2021, 23:56
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W kategorii największej liczby zakupów najlepszy był Pan Jacek, która dokonał 13 transakcji! Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/3759-zakupow-za-nami/

 

– Od wielu lat jestem kibicem Dumy Pomorza. To dla mnie niebywała przyjemność współpracować z Pogonią i wpływać na rozwój ukochanego klubu. Sam też gram amatorsko w piłkę, więc można powiedzieć, iż futbol odgrywa w moim życiu naprawdę istotną rolę. Z Pogonią łączą mnie też inne kooperacje – mówi Piotr Kaliński, właściciel firmy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wine-center-w-druzynie-pogoni-szczecin/

 

– Przede wszystkim kierowała mną ciekawość. Reprezentuję Novum Ortopedia, czyli spółkę medyczną, z zespołem specjalistów, którzy współpracują z Pogonią Szczecin od lat. Do tej pory nie miałem zbytnio czasu, by gościć na śniadaniach biznesowych, ale teraz postanowiłem to zmienić. Novum Ortopedia działa 1,5 roku, więc wierzę, że być może nawiążemy tu nowe kontakty biznesowe, które pozwolą nam jeszcze bardziej zdynamizować spółkę – mówił dr Piotr Kominiak, lekarz zarządzający Novum Ortopedia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kontakty-networking-rozmowy-biznesowe-wrocilismy/

 

– To nie była czysto biznesowa decyzja. Mój ośmioletni syn gra w szkółce piłkarskiej Pogoni Szczecin i chodzimy razem z nim i moją żoną na mecze Pogoni. Moja firma blisko współpracuje z firmą Drobimex, która jest dodatkowo jednym z partnerów klubu. Moja współpraca z Pogonią wygląda podobnie jak moje podejście do biznesu. Najpierw jest pasja i serce, a później potencjalne zyski – dodaje.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/piastow30-partnerem-dumy-pomorza/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 8220 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3538 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 547,85 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 388 870,98 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/8220-kibicow-w-aplikacji/

 

O atrakcje zadbają jednak nie tylko piłkarze naszego klubu, ale także Partner Biznesowej Dumy Pomorza – firma Proauto (autoryzowany dystrybutor środków smarnych Castrol). Firma przygotowała dla kibiców ekstranagrodę – rower MTB Kross na 29 calowych kołach.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przyjdz-na-mecz-i-wygraj-rower-mtb-kross/

 

Specjalnie dla was przygotujemy smaczny posiłek, a także skomponujemy program, który będzie atrakcyjny dla każdej osoby zaangażowanej w projekt Pogoń Szczecin Business Club. Chcemy mnożyć wasze kontakty biznesowe i sprawnie łączyć świat sportu z przedsiębiorczością. Naszym celem jest współtworzyć atrakcyjną przestrzeń, w której można wymieniać się doświadczeniami, kojarzyć interesy i wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Jak było ostatnim razem?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7971-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe