Gryfice: Kiermasz Bożonarodzeniowy

  • 27.11.2021, 23:29
  • Gryficki Dom Kultury
Gryfice: Kiermasz Bożonarodzeniowy
DRODZY GRYFICZANIE

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na bożonarodzeniowy kiermasz, który jest częścią akcji "Integracja - Rehabilitacja, Nauka - Sztuka". Postanowiliśmy wspólnymi siłami wesprzeć uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w ich rehabilitacji, organizując charytatywne, świąteczne wydarzenie.

Kiermasz odbędzie się:

 

-> 3-5 grudnia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, podczas zjazdu studentów.

-> 8 grudnia w Gryfickim Domu Kultury, w godz. 11.00-14.00.

 

Wszystkie zebrane fundusze ze sprzedaży dekoracji i ozdób bożonarodzeniowych zostaną przeznaczone na spełnienie marzenia uczestników WTZ i POW - wspólny wyjazd na prawdziwą sztukę teatralną.

 

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji współorganizowanej z

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Gryficki Dom Kultury, PSONI Koło w Gryficach oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach!

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe