Biznesowy klimat, szybkie randki i konkrety. Rusza Industrial Bridge 2021

  • 23.11.2021, 12:27
  • Mateusz Lipka - ZUT Szczecin
Biznesowy klimat, szybkie randki i konkrety. Rusza Industrial Bridge 2021
W środę, 24 listopada rozpocznie się Industrial Bridge 2021, czyli speed dating w biznesowo-naukowej odsłonie. W wydarzeniu organizowanym przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT weźmie udział prawie 170 przedstawicieli z wielu branż, od logistycznej po energii odnawialnej.

Z powodu nadal poważnej sytuacji epidemicznej tegoroczny Industrial Bridge odbędzie się w formule online – czytamy w komunikacie na stronie wydarzenia. Decyzja została podjęta z powodu wzrastającej liczby zakażeń zarówno w Polsce, jak i w krajach, z których pochodzą uczestnicy imprezy.

 

W ramach szybkich spotkań biznesowych, opartych na formule speed dating, w tegorocznej edycji międzynarodowego wydarzenia weźmie udział 169 uczestników m.in. z Polski, Niemiec, Austrii, Rumunii i Szwecji. Dotychczas uczestnicy spotykali się przy dwuosobowych stolikach. Każda para miała 20 minut na rozmowę, aby zaprezentować swoją firmę, spółkę, uniwersytet czy instytucję badawczą. Tym razem wymiana wzajemnych poglądów i doświadczeń odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej.

 

Podczas rejestracji poprosiliśmy uczestników o przygotowanie profilu swojej działalności, który był opublikowany na stronie wydarzenia. Na podstawie informacji w nim zawartych interesariusze umawiali biznesowe spotkania, których w tym roku zaplanowano prawie 300 – zapowiada Tomasz Łyżwiński – konsultant Enterprise Europe Network, organizator wydarzenia.

 

W trakcie Industrial Bridge przedstawiciele z różnych branż i sektorów przemysłu takich jak: morski i stoczniowy, stal metalowa, transport i logistyka, energia odnawialna mogą poznać się, przedstawić swoją ofertę i rozpocząć współpracę biznesową lub naukową. Celem wydarzenia jest przede wszystkim nawiązanie relacji biznesowych, zdobycie wiedzy o nowych technologiach i rozwiązaniach, wymiana poglądów z naukowcami i ekspertami branżowymi z całej Europy.

 

Poprzednia edycja zgromadziła ponad 130 uczestników m.in. z Polski, Niemiec, Czech oraz Wielkiej Brytanii, którzy odbyli 360 spotkań w formule B2B (business to business). Międzynarodowe wydarzenie networkingowe Industrial Bridge 2021 zostanie zorganizowane po raz czwarty przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, w ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network. Pierwszy biznesowo-naukowy speed dating odbył się w 2015 roku. Początek wydarzenia w środę 24 listopada o godz. 12.00. Szczegóły na stronie: https://ib2021.b2match.io/.

 

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii funkcjonuje w ramach ZUT od 2008 roku. Jest jednostką doradczą i szkoleniową dla firm, naukowców, studentów i absolwentów głównie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w zakresie transferu technologii, finansowania badań i rozwoju oraz wsparcia przedsiębiorczości akademickiej.

 

 

Zdjęcia archiwalne

 

Autor zdjęć: "FOTOIVY" EWELINA BRODALA.

 

Mateusz Lipka - ZUT Szczecin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe