GDK - wystawa plakatów „2018 ROKIEM PRAW KOBIET – w 100. rocznicę przyznania Polkom praw wyborczych"

  • 10.11.2021, 16:29
  • Redakcja
GDK - wystawa plakatów „2018 ROKIEM PRAW KOBIET – w 100. rocznicę przyznania…
W poniedziałek 08 listopada w holu Gryfickiego Domu Kultury, odbył się wernisaż wystawy plakatów studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, laureatów konkursu zakładającego graficzną interpretację tytułowego hasła.

Zadanie to było też jednym z tematów semestralnych II Pracowni Plakatu Uniwersytetu a cała ekspozycja dotarła do Gryfic dzięki inicjatywie Anny Buchholc z grupy ALPaKa (Akademia Liderek Praw Kobiet Pomorza Zachodniego), działającej w ramach projektu Centrum Praw Kobiet.

Prezentowana wystawa to część projektu Zachodniopomorskiego Centrum Praw Kobiet, realizowanego przez Stowarzyszenie Regionalny Kongres Kobiet w Szczecinie i został sfinansowany przez Samorząd Województwa Pomorza Zachodniego.

W otwarciu wystawy wzięli udział przedstawiciele lokalnych samorządów, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Kaszlej, przedstawiciele związków i organizacji społecznych w tym liczne grono gryfickich seniorów.

Wystawę można zwiedzać do 20 listopada w godzinach działalności GDK.

 

Redakcja

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe