Gryfice: Inauguracja roku kulturalno – oświatowego w „Klubie Seniora"

  • 09.11.2021, 16:07
  • Redakcja
Gryfice: Inauguracja roku kulturalno – oświatowego w „Klubie Seniora"
W poniedziałek, 08 listopada w sali kawiarnianej Gryfickiego Domu Kultury odbyło się, po dłuższej, spowodowanej pandemią przerwie spotkanie inaugurujące nowy rok kulturalno-oświatowy w KLUBIE SENIORA, prowadzonym przez Koło Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz Gryficki Dom Kultury.

Na zaproszenie Przewodniczącej Zarządu koła Anny Tchorowskiej w spotkaniu wzięli udział min. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Kaszlej, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Marzena Pelc, Przewodnicząca Związku Sybiraków Jadwiga Mielczarczyk, Prezes Związku Kombatantów RP Krystyna Górska.

Nie dało się ukryć, że dla Klubowiczów” to było ważne wydarzenie, a wznowienie działalności klubu było bardzo wyczekiwane. W trakcie rozmów podkreślali oni, że bardzo im brakowało spotkań w „Klubie Seniora".

Doskonałą atmosferę popołudniowego spotkania przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku umiliły występy chóru VIOLA i dziecięco-młodzieżowego chóru CANTORES GRYFOVIENSES z Gryfickiego Domu Kultury, pod dyrekcją Pawła Antosiaka.

 

Redakcja

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe