Gryfice: Jubilaci uhonorowani Medalami za długoletnie pożycie

  • 17.11.2021, 18:11
  • Redakcja
Gryfice: Jubilaci uhonorowani Medalami za długoletnie pożycie
We wtorek 16 listopada w Restauracji 32 Motel w Gryficach odbyła się podniosła uroczystość uhonorowania medalami za długoletnie pożycie dla par małżeńskich z 50-letnim stażem pożycia małżeńskiego dla Jubilatów z Gminy Gryfice.

Wprowadzenie do tej wyjątkowej dla Jubilatów uroczystości stanowił występ wokalny dziewcząt z klasy wokalistyki estradowej ogniska muzycznego z Gryfickiego Domu Kultury. Wręczenia medali w imieniu Prezydenta RP dokonał Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł w asyście Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gryficach Justyny Wojdy.

Wraz z wręczeniem medali, Jubilaci otrzymali dyplom z życzeniami od Burmistrza Gryfic oraz bukiet kwiatów.

W okolicznościowym przemówieniu składając gratulacje z okazji tak długiego, zgodnego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego burmistrz Andrzej Szczygieł podkreślił, że rośnie w kraju liczba osób którzy dotrwali w szczęśliwym związku do tak wspaniałej rocznicy – jest to już ponad milion osób. Życząc jeszcze wielu lat szczęśliwego życia, aby ta szczególna rocznica stała się okazją nie tylko do wspomnień, ale pogodnego spojrzenia w przyszłość!

Swoje Złote Gody świętowało 12 par - Państwo:

 

- Teresa i Eugeniusz Cejmanowie

- Bożena i Waldemar Franaszkowie

- Ewa i Andrzej Siutkowscy

- Wiesława i Zbigniew Wójcikiewiczowie

- Janina i Zenobiusz Wolscy

- Teresa i Jan Wasielewscy

- Urszula i Jan Fedakowie

- Zuzanna i Lech Nowakowie

- Barbara i Zdzisław Polanowscy

- Maria i Henryk Arendtowie

- Wanda i Józef Pawlaczykowie

- Bogumiła i Jan Nocko

 

W imieniu Redakcji, wszystkim Jubilatom wraz z gratulacjami składamy serdeczne życzenia jeszcze wielu lat szczęśliwego i pogodnego życia.

Redakcja

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe