POGOŃ Szczecin

  • 15.11.2021, 21:56
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
Newsletter Pogoń Szczecin Business Club - wracają śniadania!

Od tamtego momentu minęło już wiele czasu, ale nie zatrzymaliśmy się na tej aktywności. Nie tylko piłkarze Dumy Pomorza otrzymali nowe samochody, ale i pracownicy klubu zostali wyposażenie we flotę aut, która znacznie zoptymalizowała realizację codziennych obowiązków. Dziś spieszymy z aktualizacją – mamy kolejne cztery auta!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowe-auta-od-toyota-kozlowski/

 

Dla wielu z was formuła naszych spotkań jest już znana, ale pracujemy nad tym, aby za każdym razem pozytywnie zaskakiwać kolejnymi udogodnieniami, mającymi uatrakcyjnić śniadania. Pamiętajmy jednak, że podstawowym celem jest pielęgnowanie i pogłębianie waszych kontaktów biznesowych, rozwijanie sieci networkingowej, a także współtworzenie atrakcyjnej przestrzeni, gdzie można łączyć przyjemne spędzenie czasu wraz z wymianą doświadczeń i kojarzeniem wszelkich interesów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wracaja-sniadania/

 

Konkurs organizowanym jest przez Grupę PTWP, wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy" oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl. Wręczenie certyfikatów odbywa się w Warszawie podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu, czyli największej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/asprod-z-nagroda/

 

BIMs Plus Szczecin już od 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, a także instalacji i techniki sanitarnej. Nasz Partner współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Różnorodność produktów pozwala na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta. BIMs Plus Szczecin ma ponad 100.000 artykułów w ofercie. Klienci Partnera Biznesowej Dumy Pomorza to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w regionie działania.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bims-plus-szczecin-partnerem-projektu-biznesowej-dumy-pomorza/

 

W kategorii największej liczby zakupów najlepszy był Pan Michał, która dokonał aż 17 transakcji! Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-420-tys-zl-z-wszystkich-transakcji/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe