Nowe Zaplecze Socjalne dla LZS „Błękitni” Trzygłów

  • 14.11.2021, 12:37
  • Redakcja
Nowe Zaplecze Socjalne dla LZS „Błękitni” Trzygłów
W sobotę 13 listopada przy stadionie piłkarskim w Trzygłowie odbyła się skromna uroczystość poprzedzająca ligowe spotkanie pomiędzy LZS „Błękitni” Trzygłów a KS „Pomorzanin” Przybiernów.

W obecności burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła radnych, działaczy sportowych i sympatyków trzygłowskiej drużyny odbyło się oficjalne otwarcie obiektu stanowiącego zaplecze socjalne dla piłkarzy Ludowego Zespołu Sportowego "Błękitni Trzygłów".

Inwestycja została sfinansowana z budżetu Gminy Gryfice i obejmuje szatnie dla drużyn gospodarzy i gości, pomieszczenia dla sędziów, sanitarne a także gospodarcze.

Koszt inwestycji to 475 tys. złotych plus dodatkowo 20 tys złotych na wyposażenie.

Trzygłów to największa miejscowość na terenie gminy, posiada duże walory poznawcze i rekreacyjne, Szkołę Podstawową oraz duży potencjał młodzieży z zamiłowaniem do uprawiania sportu.

Nowy obiekt był bardzo potrzebny w Trzygłowie o czym świadczą pozytywne reakcje nie tylko najmłodszych mieszkańców.

Trzygłowianie okazali się też bardzo gościnni w rozgrywanym meczy ligowym „A” klasy - ulegli drużynie z Przybiernowa 0:1.

Redakcja

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe