KORONKOWE 10-lecie ROBÓTKOWA

  • 12.11.2021, 23:04
  • Trzebiatowski Ośrodek Kultury
KORONKOWE   10-lecie  ROBÓTKOWA
Otwarcie jubileuszowej wystawy

Dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury
zaprasza

 na otwarcie jubileuszowej wystawy

 

KORONKOWE  
10-lecie
 ROBÓTKOWA

 

25 listopada 2021r. godz. 17.00

GALERIA FEININGER

 

 

Robótkowo działa przy Trzebiatowskim Ośrodku Kultury od dziesięciu lat. Pierwsze spotkanie, które odbyło się 14 listopada 2011r., zaowocowało utworzeniem grupy zajmującej się rękodziełem, a w szczególności szydełkowaniem. Wykonujemy serwety, obrusy, dekoracje bożonarodzeniowe, wielkanocne oraz maskotki. Szydełkowanie łączymy także z innymi technikami jak decupage czy scrapbooking, tworząc kartki okolicznościowe, pisanki, bombki czy zdobiąc przedmioty codziennego użytku.

Wystawa przygotowana została z okazji jubileuszu ROBÓTKOWA, które zaprezentuje w przestrzennej aranżacji, koronkową twórczość połączoną m.in. z płótnem, gazą, sznurkiem. Na wystawie zobaczymy prace przygotowane przez Joannę Bienias, Irenę Gawande, Martę Górską, Marzenę Hliwę, Renatę Jankowską, Monikę Jocz, Halinę Karolak, Andrzeja Karolaka, Reginę Kaźmierczak, Elżbietę Kłosińską, Grażynę Kubacką, Małgorzatę Kuckiel, Annę Mazur, Stanisławę Prokulewicz, Danutę Rzesiowską, Jadwigę Utnicką, Barbarę Walczak, Alfredę Wojciechowską, Ewę Zielińską.

Marta Górska

 

ZAPRASZAMY

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe