BIMs Plus Szczecin Partnerem projektu Biznesowej Dumy Pomorza

  • 09.11.2021, 19:55
  • Paweł Drąg
BIMs Plus Szczecin Partnerem projektu Biznesowej Dumy Pomorza
Biznesowa Duma Pomorza została wzmocniona o firmę BIMs Plus Szczecin. Serdecznie witamy na pokładzie i dziękujemy, że chcecie wspólnie z nami kreować granatowo-bordową rzeczywistość!

BIMs Plus Szczecin już od 28 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, a także instalacji i techniki sanitarnej. Nasz Partner współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Różnorodność produktów pozwala na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta. BIMs Plus Szczecin ma ponad 100.000 artykułów w ofercie. Klienci Partnera Biznesowej Dumy Pomorza to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w regionie działania.

 

Firma współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi. W filozofii firmy najważniejsze, jest by "proponować więcej". Wszelkie działania biznesowe oparte są na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu, zaś przy realizacji zleceń na czoło wysuwają się profesjonalizm, terminowość i kompetentne doradztwo. Zapraszamy do weryfikacji!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Leszkiem Wacławczykiem, Wspólnikiem firmy BIMs Plus Szczecin.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Szczerze mówiąc, nie jestem wielkim fanem polskiej piłki nożnej. Do tej pory moje zaangażowanie prywatne, ale też firmowe kierowało się na inne dyscypliny sportu – siatkówkę, żużel czy golf.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Szczecin to miasto z bardzo zakorzenioną w świadomości piłką nożną. To dyscyplina numer jeden. Widząc, ilu naszych klientów i pracowników interesuje i emocjonuje się piłką ogólnie, jak i samą Pogonią, postanowiłem zaangażować się w projekt Biznesowej Dumy Pomorza. Podoba mi się rozwój samego projektu Pogoni, nie tylko od strony czysto piłkarskiej. To zupełnie inny klub w porównaniu do tego jak zapamiętałem go, gdy przeprowadzałem się do Szczecina kilkanaście lat temu. Widzę, że wiele lokalnych firm angażuje się we współpracę, tworząc lokalną społeczność, w której również widzę BIMs Plus Szczecin. Mam nadzieję, że spotka się to z dużą aprobatą naszych klientów i pracowników, którzy identyfikują się z Pogonią.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Nasi klienci to firmy wykonawcze i budowlane. Firma współpracuje również z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi. Siedziba firmy BIMs Plus Szczecin i główny magazyn mieści się w Warzymicach, a nasze punkty szybkiej obsługi (ABEX) w Szczecinie, Stargardzie, Gorzowie Wielkopolskim i Świnoujściu (https://bimsplus.pl/szczecin.html). W siedzibie znajduje się również Salon Elements (https://www.elements-show.pl/), gdzie trafiają klienci szukający wymarzonej łazienki, jak i najnowocześniejszych rozwiązań związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. Jest to miejsce, gdzie łączymy potrzeby klienta indywidualnego z firmami wykonawczymi.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Budynek bez instalacji nie może istnieć, a my jesteśmy w stanie odnaleźć się z ofertą praktycznie przy każdej inwestycji – zaczynając od małych domów, po duże biurowce, hale czy hotele. Naszym atutem jest komplementarność obsługi. Posiadamy największy magazyn towarów dostępny od ręki, najliczniej rozwiniętą sieć punktów szybkiej obsługi i logistykę, która dostarczy towar codziennie, na obszarze naszego działania. Nasi klienci mają wsparcie i opiekę swoich handlowców. Dział Techniczny rozwiązuje skomplikowane problemy, Dział Zakupów dba o prawidłowe wypełnienie magazynu, a Dział Finansowy o bezpieczeństwo transakcji. Wielu ludzi pilotuje sprawy naszych klientów od momentu doboru, po odbiór towaru. Tak, aby czuli wsparcie i pomoc na każdym etapie inwestycji, jak i rozwoju swojej firmy. Jeśli prowadzicie firmę wykonawczą, a nie znacie jeszcze naszej firmy – zapraszam do kontaktu przez stronę internetową https://bimsplus.pl/szczecin.html lub https://www.bimsplus24.pl. Zostaniecie skierowani do odpowiedniego przedstawiciela handlowego, który wprowadzi Was do naszej firmy. Jeśli jesteś klientem indywidualnym i planujesz remont lub budowę – również zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w znalezieniu firmy wykonawczej i doborze produktów zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

 

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe