POGOŃ Szczecin

  • 08.11.2021, 20:00
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W kategorii największej liczby zakupów najlepszy był Pan Piotr, która dokonał 11 transakcji w ubiegłym tygodniu. Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dla-wspolnego-celu/

 

– Zdecydowaliśmy się na przystąpienie do współpracy z kilku powodów. Oczywiście, zawsze chętnie wspieramy wszystkie możliwe dziedziny sportowe. W przypadku współpracy z Pogonią, to po pierwsze jedną z głównych naszych specjalizacji medycznych jest ortopedia oraz rehabilitacja, stąd wielu naszych pacjentów stanowią sportowcy, w tym miłośnicy piłki nożnej. Po drugie, jesteśmy kliniką szczecińską, wspierającą szczeciński sport i lokalne marki. Zatem, przystąpienie do współpracy z Pogonią Szczecin było dla nas naturalnym krokiem – mówi Patrycja Kwiatkowska, prezes zarządu ST Medical Clinic.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7910-2/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 8116 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3368 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 368,41 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 376 356,99 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/545-transakcji-dwoch-uzytkownikow/

 

– Z naszych usług może skorzystać klient indywidualny, ale także biznesowy. Nasz punkt znajduje się przy ulicy Żeliwnej 5 (dzielnica Podjuchy – przy drodze wylotowej na autostradę A6). Jako profesjonalny serwis samochodowy zajmujemy się kompleksowo wszelkimi pojazdami – od napraw bieżących po kapitalne remonty silników. Oprócz tego posiadamy licencję transportową, OCP przewoźnika i wykwalifikowany zespół do transportu krajowego i międzynarodowego – dodaje właściciel SAFEHOL.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/safehol-w-granatowo-bordowej-druzynie/

 

Celem wydarzenia było przybliżenie działania naszej funkcjonalności i przedstawienie atutów możliwej kooperacji z klubem. Aplikacja jest narzędziem, które realnie wpływa na kształtowanie portowej siły. To od zaangażowania użytkowników, czyli skali codziennych zakupów, dokonywanych przy pomocy aplikacji, zależy jak wiele uda nam wspólnie zbudować. Część kwoty, którą wyda się na realizację konkretnych potrzeb u naszych Partnerów, zostanie przeznaczona na cele związane z funkcjonowaniem klubu. Użytkownik nic na tym nie straci, nie dołoży ani grosza więcej niż zazwyczaj, a może w ten sposób wspierać klub.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mocny-region-to-mocna-pogon-wieczor-dla-przedsiebiorcow/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe