POGOŃ Szczecin

  • 26.10.2021, 13:45
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Wszyscy teraz mówią o zestawie pewnego rapera. My jednak przede wszystkim uwielbiamy to, co nasze, regionalne. Szanujemy regionalne symbole i niezmiennie mocno im kibicujemy. Chrupiący pasztecik z aromatycznym barszczykiem to kulinarne złoto i wiemy, że ten nieśmiertelny pakiet ma spore grono oddanych fanów. W tym również nas. Dlatego też wjeżdżamy ze Szczecińskim zestawem Maty!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/szczecinski-zestaw-maty-wjezdza-w-urodziny/

 

W kategorii największej liczby transakcji najlepszy był Pan Michał, która dokonał aż 16 transakcji. Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowa-aktywnosc/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 8062 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3503 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 974,05 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 410 318,93 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/275-transakcji-rekordzistki/

 

- Bardzo cieszę się z zawarcia tego porozumienia. Przede wszystkim kierował mną sentyment do Pogoni Szczecin. Jestem kibicem zespołu od wielu lat. Pamiętam mecz z Szombierkami Bytom w 1983 roku, który wygraliśmy 8-1. To było wspaniałe spotkanie. Kooperowałem z klubem jeszcze w czasach, gdy właścicielem klubu był Sabri Bekdas. Teraz jest dobry moment na powrót i wierzę, że będę z tej decyzji zadowolony - mówi Dariusz Mikosza, właściciel KantorDarex.pl.

 

https://pogonszczecin.pl/newsy/20210928110802/kantordarexpl-partnerem-dumy-pomorza

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe