ZPSB w Gryficach – inauguracja roku akademickiego 2021-2022

  • 25.10.2021, 12:55
  • red.
ZPSB w Gryficach – inauguracja roku akademickiego 2021-2022
W sobotę 23 października w siedzibie ZPSB w Gryficach odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2021-2022 połączona z wręczeniem dyplomów oraz świadectw studiów podyplomowych.

Uroczystość poprowadziła Prodziekan Wydziału w Gryficach dr Agnieszka Jankowska która na wstępie przywitała przybyłych gości z burmistrzem Gryfic Andrzejem Szczygłem, wiceburmistrz Gryfic Marzeną Domaradzką i wicestarostą powiatu gryfickiego Waldemarem Wawrzyniakiem.

Oficjalnej inauguracjo nowego Roku Akademickiego dokonała Rektor ZPSB dr Justyna Osuch-Mallet.

Pani rektor na ręce Dziekan Wydziału ZPSB w Gryficach przekazała certyfikat przyznanego przez Microsoft wyróżnienia Uczelnie w Chmurze. Doroczna nagroda przyznawana w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu przez społeczność studencką dla najlepszego, najbardziej lubianego wykładowcy lub pracownika administracyjnego Uczelni w tym roku trafiła do rąk dr Agnieszki Jankowskiej wykładowcy i prodziekana gryfickiej uczelni.

Gryfickie akcenty znaleźliśmy też w wynikach konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2020-2021. Praca magisterska absolwentki studiów I stopnia z Gryfic kontynuującej naukę w ZPSB zdobyła w konkursie II miejsce – tytuł: Strategia rozwoju przedsiębiorstwa wielobranżowego „BRAVO” na lata 2021-2025 a promotorem najlepszej pracy dyplomowej autorstwa Sylwii Janeczek i Żanety Krawiec „Polityka personalna firm polskich i szwedzkich w czasie pandemii COVID 19 była dziekan gryfickiego wydziału dr Grażyna Maniak.

Po wręczeniu absolwentom dyplomów oraz świadectw studiów podyplomowych kolejni wyróżniający się absolwenci wpisali się do „Złotej Księgi Absolwentów”.

Kulminacyjnym momentem uroczystości była Immatrykulacja rozpoczynających studencką przygodę, odśpiewanie hymnu Gaudeamus Igitur i akt uroczystego ślubowania.

Wykład inauguracyjny „Czy etyka w biznesie pomaga czy przeszkadza” wygłosił Piotr Juszyński – dyrektor Oddziału PKO BP w Gryficach.

red.

Zdjęcia (60)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe