Zachodniopomorska KAS wspiera bezdomne zwierzęta

  • 25.10.2021, 23:32
  • Małgorzata Brzoza Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Zachodniopomorska KAS wspiera bezdomne zwierzęta
  • Ponad 4,5 tys. zł przekazali zachodniopomorscy pracownicy i funkcjonariusze służby celno-skarbowej schroniskom dla bezdomnych zwierząt.
  • Zebrane pieniądze to zbiórka zorganizowana z okazji Dnia KAS.

 

Pracownicy i funkcjonariusze służby celno-skarbowej z zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zebrali 4.536,15 zł, które zostały przekazane schroniskom dla bezdomnych zwierząt.

Akcja została zorganizowana z okazji tegorocznego Dnia KAS pod nazwą „Poznaj psa funkcjonariusza i pomóż kolegom naszych psów”. Podczas całej akcji przedstawialiśmy naszych współpracowników – psy służące w naszej organizacji i przy okazji solidaryzowaliśmy się z porzuconymi i bezdomnymi zwierzętami.

Jako beneficjentów wybraliśmy trzy schroniska

  • Schronisko dla zwierząt REX w Kołobrzegu
  • Schronisko dla zwierząt PGK w Szczecinku oraz
  • zaprzyjaźnione Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej.

Wszystkie schroniska sprawiedliwie obdarowaliśmy równymi kwotami po 1.512,05 zł.

Pieniądze dla schronisk w Kołobrzegu i Szczecinku zostały przelane na ich konta bankowe. Symboliczny bon podarunkowy kierownictwu Schroniska dla zwierząt REX w Kołobrzegu wręczył pan Dariusz Klimek – Kierownik Oddziału Celnego w Kołobrzegu, natomiast bon dla Schroniska dla zwierząt PGK w Szczecinku przekazała Pani Barbara Sowińska – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Szczecinku. Szczecineckie schronisko już kupiło za tę kwotę suchą karmę dla kociaków.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej poprosiło o specjalną karmę dla chorych zwierząt. Dlatego za tę kwotę otrzymało 245 opakowań specjalnej karmy. Darowiznę w imieniu wszystkich darczyńców przekazał osobiście Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie – Pan Robert Muszyński.

Dzięki tej akcji nasi „psi funkcjonariusze” pomogli zwierzętom w trudniejszej sytuacji.

Małgorzata Brzoza Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe