Pierwszy etap gliwickiego osiedla Apartamenty Karolinki gotowy

  • 18.10.2021, 22:44
  • ATAL S.A.
Pierwszy etap gliwickiego osiedla Apartamenty Karolinki gotowy Apartamenty Karolinki I
ATAL, ogólnopolski deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu gliwickiego osiedla Apartamenty Karolinki. Niebawem klienci odbiorą klucze do 251 mieszkań i 4 lokali usługowych. Inwestycja powstała w zachodniej części Gliwic, u zbiegu ulic Karolinki i Bolesława Śmiałego. Atutem lokalizacji osiedla jest bliskość terenów zielonych, niewielka odległość od centrum miasta oraz dobra komunikacja z całą aglomeracją śląską.

Właśnie odebraliśmy pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu gliwickiego osiedla Apartamenty Karolinki. To już szesnasta ukończona w tym roku inwestycja, co potwierdza konsekwentną realizację wcześniej przedstawionych planów związanych z przekazaniami i zbliża nas do osiągnięcia prognozowanych na ten rok wydań na poziomie ok. 3500 lokali

 

– mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.  

 

 

W ramach pierwszego etapu Apartamentów Karolinki powstały trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne, w których zrealizowano łącznie 251 mieszkań i 4 lokale usługowe. Kilka ostatnich mieszkań jest jeszcze w sprzedaży. W ramach drugiego etapu osiedla ATAL buduje 4 budynki z 272 mieszkaniami. W ofercie dostępnych jest jeszcze 73 z nich. Gliwickie osiedle wyróżnia spokojna i cicha okolica oraz bliskość terenów zielonych. Jednocześnie dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz dobra komunikacja z całą aglomeracją sprawiają, że jest to atrakcyjna propozycja dla poszukujących swojego wymarzonego „M” na terenie aglomeracji śląskiej.

Od stycznia 2021 roku deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla aż szesnastu projektów. Poza pierwszym etapem gliwickiego osiedla Apartamenty Karolinki niedawno ATAL zakończył także budowę zlokalizowanego w samym centrum Katowic multifunkcyjnego projektu Sokolska 30 Towers. Poza tym deweloper zrealizował dwa etapy poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugi i trzeci etap warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowane również w stolicy osiedle Apartamenty Ostródzka, IV etap ATAL Kliny Zacisze oraz dwa etapy inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie, w Łodzi III etap inwestycji Apartamenty Drewnowska oraz I etap inwestycji Nowe Miasto Polesie i V etapu osiedla Chojny Park, kameralne osiedle ATAL Oporów i pierwszą części osiedla Nowe Miasto Jagodno we Wrocławiu, a także gdyński kompleks Modern Tower. Poza tym ATAL Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera ATAL, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych – Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 w Krakowie.

Od stycznia do września br. ATAL przekazał klientom łącznie 2390 lokali mieszkaniowych i usługowych. To wzrost o 34% względem analogicznego okresu roku ubiegłego. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (599), Łodzi (426) i Poznaniu (388). Tylko w trzecim kwartale 2021 roku deweloper przekazał 740 mieszkania, czyli o 36% więcej niż przed rokiem, kiedy było to 543 lokale. W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy.

Więcej informacji na www.apartamentykarolinki.pl

 

 

ATAL S.A. (www.atal.pl) to czołowy polski deweloper z bogatym, 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Spółka realizuje inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych. Założycielem i właścicielem ATAL jest Zbigniew Juroszek. W aktualnej ofercie znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wynikami sprzedaży ATAL zapewnia sobie czołową pozycję wśród największych przedsiębiorstw w branży. ATAL jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W 2013 roku obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst, a od 2015 roku akcje ATAL notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

ATAL S.A.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe