POGOŃ Szczecin

  • 18.10.2021, 21:23
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W kategorii największej liczby transakcji najlepsza była Pani Iwona, która dokonała aż 21 transakcji. Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-na-zakupach/

 

Z powodu pandemii wzrasta zapotrzebowanie ze strony szpitali na krew i jej składniki. Wielu też pacjentów po wypadkach, przeszczepach oraz w trakcie leczenia chorób nowotworowych potrzebuje krwi, dlatego mocno zachęcamy do aktywnego udziału w akcji. Kibice Dumy Pomorza wielokrotnie udowodnili, że zawsze można na nich liczyć, więc wierzymy, że tym razem będzie podobnie. Cel? Oddać jak najwięcej litrów krwi i pomóc w ratowaniu zdrowia i życia!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/badz-bohaterem-i-oddaj-krew/

 

– Za kilkanaście dni stukną mi 33 urodziny, a to czas podejmowania ważnych życiowych decyzji. Zawsze stawiam sobie wysokie cele i tym razem jest podobnie. Na zakończenie mojej pięcioletniej przygody z Afryką chciałbym, abyśmy wszyscy zostawili tu coś od siebie. Remont szkoły to najlepsze, co możemy zrobić w tym momencie. Zrobienie podłogi, ścian itp. wymaga jednak zarówno czasu, jak i środków finansowych, dlatego proszę Was o każde wsparcie – mówił kilka miesięcy temu Kupczak.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zbiorka-zakonczona-sukcesem/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 8027 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3417 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 920,42 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 406 243,40 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-13-tys-dla-klubu/

 

Nasz Partner rozpoczął działalność 1 marca 1995 roku. Wszystko zaczęło się od uruchomienia myjni samochodowej. Wkrótce powstała również pierwsza w Szczecinie stacja wymiany olejów CASTROL. W 1996 roku Proauto rozwinęło zakres oferty o sprzedaż hurtową olejów smarowych. Do dziś firma specjalizuje się w olejach i smarach, produktach technologicznych, ale w ofercie znajdują się również wszelkie płyny eksploatacyjne, kosmetyki i chemia samochodowa, akcesoria i wiele innych. Proauto jest autoryzowanym i jedynym w północnej Polsce dystrybutorem marki CASTROL w tzw. kanale tradycyjnym.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/proauto-w-projekcie-z-pogonia-szczecin/

 

Wspieranie lokalnych przedsiębiorców przynosi ze sobą mnóstwo atutów. Pomagamy sąsiadom, znajomym, ludziom kochającym swój zawód i czyniącym wszystko, by dany produkt lub usługa była na jak najwyższym poziomie. W przypadku Best Elektro mamy gwarancję wysokiej jakości obsługi, a także dokładamy się do celów Dumy Pomorza. To naprawdę brzmi dobrze!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/best-elektro-w-naszej-aplikacji/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe