Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płotach

  • 15.10.2021, 17:47
  • red.
Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płotach
W czwartek 14 października w Rega Arenie odbyła się uroczysta inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Płotach.

W uroczystości wzięli udział wicestarosta powiatu gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz, zastępca burmistrza Edyta Podgórska, skarbnik gminy Małgorzata Gołąb, przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Makowiecki, przewodnicząca komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Agnieszka Antoniak, radni i oczywiście studenci UTW.

Akademicki Gaudeamus… odśpiewał chór działający przy MGOKiS. Prowadzący uroczystość Paweł Marek odczytał listy od znamienitych gości, którzy z ważnych przyczyn nie dotarli osobiście na inaugurację.

Kulminacyjnym punktem programu było oczywiście wręczenie indeksów studenckich rozpoczynającym kolejny rok studiów.

Artystycznym akcentem uroczystości był występ młodych tancerzy ze Szkoły Tańca Iskra oraz okolicznościowy koncert Chóru pod kierownictwem Łukasza Chyły.

 

Wszystkim studentom życzymy wytrwałości w zdobywaniu nowych doświadczeń, dobrej zabawy oraz satysfakcji z uczestnictwa w przygotowanych zajęciach.

 

red.

Zdjęcia (33)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe