Wyszobór: Uroczystość pasowania na ucznia

  • 12.10.2021, 13:29
  • red.
Wyszobór: Uroczystość pasowania na ucznia
Piątek - 8 października dla Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie a szczególnie w oddziale szkoły w Wyszoborze był dniem niezwykle radosnym.

Na uroczystym apelu z udziałem m.in. Wicestarosty Powiatu Gryfickiego Waldemara Wawrzyniaka, Burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza oraz oczywiście rodziców ślubowanie złożyło 10 pierwszoklasistów i zostało oficjalnie przyjętych do grona szkolnej społeczności.

Młodzi uczniowie w zaimprowizowanym koncercie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne.

Aktu pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor szkoły Marzena Stępień po czym każdy uczeń odciskiem kciuka potwierdził chęć wstąpienia w szeregi uczniów swojej szkoły. Uroczystego ślubowania dokonali także wzruszeni rodzice. Był też czas na drobne upominki od starszych kolegów „na dobry początek”.

Po okolicznościowym zdjęciu na zakończenie uroczystości przyszedł czas na słodki poczęstunek w tym wspaniały tort z wypisanymi lukrem imionami właśnie przyjętych do szkolnej społeczności uczniów.

red.

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe