IX Turniej Kół i Klubów PTTK „Gryf Pomorski 2021” - KOLEJ NA PTTK!

  • 06.10.2021, 12:51
  • red.
IX Turniej Kół i Klubów PTTK „Gryf Pomorski 2021” - KOLEJ NA PTTK!
W dniach 1-3 października odbył się IX Turniej Kół i Klubów PTTK „Gryf Pomorski 2021” - KOLEJ NA PTTK! Uroczyste otwarcie Turnieju odbyło się w Sali Konferencyjne Urzędu Miejskiego w Gryficach.

Organizatorzy Turnieju to Oddział Wojskowy PTTK im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Szczecinie oraz Koła Wojskowe PTTK „Nad Regą” i „Wagant” Trzebiatów.

Hasło przewodnie to KOLEJ NA PTTK! a cel turnieju to:

Doskonalenie umiejętności turystów w zakresie wdrażania form i metod popularyzacji krajoznawstwa, turystyki kwalifikowanej. sportu i rekreacji w środowisku wojskowym.

Upowszechnianie historii i tradycji oraz walorów krajoznawczo-turystycznych regionu.

Na trasie turnieju znalazły się takie obiekty i zagadnienia jak Pomnik historii, misja chrystianizacyjna, koncert organowy w Kamieniu Pomorskim, Gryfice: Szlak 2 Bram i klasztor franciszkański, Trygław, Trzygłów – bóstwo, oblicze wsi, Gosław – potrawy naszych przodków.

Zapoznanie uczestników z możliwością korzystania z imprez turystycznych, rekreacyjnych i krajoznawczych organizowanych przez OW PTTK w Szczecinie na terenie województwa Zachodniopomorskiego.

red.

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe