Muzeum Niechorze - W DRODZE DOokoła Polski

  • 14.10.2021, 09:39
  • Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu
Muzeum Niechorze - W DRODZE DOokoła Polski
W DRODZE DOokoła Polski / wystawa i wykład w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy czasowej oraz wykład Mileny Witeckiej-Sznajder i Marcina Sznajdera pt: W DRODZE DOokoła Polski", który odbędzie się w czwartek 21 października br. o godz. 18:00 w naszym Muzeum.

 

Wraz z Mileną i Marcinem ruszamy pieszo, by przemierzyć z nimi aż 3568 km przez 122 dni!

 

Skąd pomysł na taką wyprawę? Oto sami podróżnicy uchylają rąbka tajemnicy:

 

"To miała być zupełnie inna podróż. Pierwotnie zakładaliśmy, że przejdziemy szlak E3 z Hiszpanii do Turcji. Przygotowania zaczęliśmy już w 2019 r. W marcu 2020 r. ruszyliśmy do Santiago de Compostela i przez tydzień przemierzaliśmy galicyjskie szlaki, po czym świat się zatrzymał…

 

W tym roku zaakceptowaliśmy sytuację w kraju i na świecie w jakiej się znaleźliśmy i postanowiliśmy nie zużywać energii na walkę z obostrzeniami na granicach, a przekierować ją na wybór celów, które są bardziej osiągalne. Parafrazując Marka Kamińskiego: E3 to byłaby całkiem niezła historia, ale opowiemy wam lepszą..."

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe