POGOŃ Szczecin

  • 11.10.2021, 09:19
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Hej bohaterowie, jesteście tutaj? Robimy hałas i bierzemy się do działania! „Granatowo-bordowa krew" musi wrócić w wielkim stylu. Wiemy, że nie potrzebujecie dodatkowej mobilizacji, ale chcemy Was uhonorować za przejawy troski o innych, potrzebujących ludzi. Za każde zaświadczenie wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie będziemy przekazywać po jednym bilecie na mecze Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/granatowo-bordowa-krew-czeka-na-wasze-zaangazowanie/

 

Na wszystkich uczestników, którzy ukończyli bieg, tradycyjnie czekały oryginalne medale okolicznościowe. Na evencie dostępne były również materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu oraz postępowania w razie zaobserwowania u siebie niepokojących objawów. Organizatorem wykonawczym biegu było Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik". Wystartowało w nim 238 osób.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-raka-juz-za-nami/

 

Budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami jest na stałe wpisane w strategię działania Pogoni Szczecin. To też powód do wielkiej satysfakcji, ponieważ tworzymy fundament na kilkuletnim już zaufaniu. Jestem przekonany, że tak jak w poprzednich latach wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby obie strony były usatysfakcjonowane współpracą i czerpały z niej wzajemne korzyści – mówi Łukasz Biwan, dyrektor marketingu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/cb-s-a-gra-dalej-z-pogonia/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 8012 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3322 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 878,61 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 402 985,18 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-40-tys-jednego-uzytkownika/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe