"Tradycją dawnej Orkiestry" - Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach

  • 11.10.2021, 17:12
  • red.
"Tradycją dawnej Orkiestry" - Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach
W sobotę 9 października w Hali Widowiskowo – Sportowej Rega Arena w Płotach odbył się Koncert połączonych zespołów Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach.

Płotowskiej widowni zaprezentowały się we wspólnym koncercie połączone dwie orkiestry – dziecięca i młodzieżowa.

Koncert, jest zwieńczeniem miesięcznych warsztatów muzycznych jakie młodzi muzycy odbyli pod kierownictwem profesjonalnych instruktorów muzycznych. Zdobyte nowe umiejętności i poziom artystyczny młodzi muzycy zaprezentowali w trakcie koncertu także nowe, opracowane w trakcie warsztatów utwory. Koncert to była też okazja pokazać swoim, prawie w pełnym składzie zgromadzonym na widowni rodzicom, kolegom, przyjaciołom i miłośnikom muzyki swoje artystyczne postępy.

Warsztaty i koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach to realizacja projektu „Tradycją dawnej Orkiestry”.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „EtnoPolska 2021” oraz środków Własnych Stowarzyszenia Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach. 

 

red.

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe