Przebudowa ul. Juliusza Słowackiego

  • 01.10.2021, 19:17
  • red.
Przebudowa ul. Juliusza Słowackiego

W środę 22 września w Urzędzie Miejskim w Płotach została podpisana Umowa pomiędzy Gminą Płoty a Wykonawcą firma KRISTONE Krystian Suda na realizację zadania pn. „Przebudowa ul. Juliusza Słowackiego w Płotach wraz z przebudową istniejącego skrzyżowania z drogą powiatową nr 3185Z i przebudową ulicy Mikołaja Reja w Płotach” Inwestycja uzyskała dofinansowanie środkami zRządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 930.597,62zł. Całkowity koszt realizacji zadania to 1.911.185,80zł.

Zakres inwestycji obejmuje przebudowę istniejącej jezdni na ul. Juliusza Słowackiego w Płotach wraz z przebudową istniejącego skrzyżowania i przebudową ulicy Mikołaja Reja w Płotach. Projekt obejmuje wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, chodników, przejścia dla pieszych, zjazdów do posesji mieszkalnych oraz wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe