V Sosnowicki Rajd na 6 łapach

  • 01.10.2021, 15:15
  • red.
V Sosnowicki Rajd na 6 łapach
V Sosnowicki Rajd na 6 łapach to prawie 300 uczestników i kilkadziesiąt zadowolonych psiaków, zarówno tych które przybyły tu ze swoimi opiekunami jak i tych dla których taka impreza jest szczególnie ważna – oczekujących na adopcję w schronisku. Wspaniałą atmosferę imprezy zapewnili liczni wolontariusze i pracownicy schroniska a prowadzący Michał Wiatr zasłużył na szczególne uznanie.

Rangę imprezy niewątpliwie definiują przybyli goście którzy znaleźli czas dla sosnowieckich psiaków. Wśród przybyłych znaleźli się Jarosław Rzepa Poseł na Sejm, Dorota Schrammek – w imieniu Posła na Sejm Artura Łąckiego, Joanna Piwińska Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego, Maciej Zieliński Burmistrz Golczewa, Jacek Rafiński Wiceburmistrz Nowogardu, Grzegorz Chłopek Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie, samorządowcy Anna Stokłos, Przemysław Skiba, Daria Grądz. Strażacy z OSP: Kozielice, Kłęby, Kretlewo, Mechowo, Golczewo, Wysoka Kamieńska –  zaangażowali się w zabezpieczenie ratownicze imprezy oraz bezpieczne działanie punktów kontrolnych na trasie rajdu.

Sosnowicki Rajd na 6 łapach to zaangażowanie się wolontariuszy i sponsorów. dla przybyłych gości przygotowano darmowy i jak zawsze smakowity poczęstunek dla wszystkich gości, a do sosnowickich psiaków dotarły wspaniałe dary na łączną kwotę ponad 8000. Wśród darczyńców wymieńmy to Safe Animal to 6 wspaniałych legowisk oraz 200 kg karmy, a także Fabryka Urody, Villa Solaris, Nadleśnictwo Rokita, 4×4 Off Road Factory, RzFactory, Poseł Artur Łącki, a także Gmina Golczewo, Gmina Nowogard, Powiat Kamieński, Fundacja Psia Kość, Fundacja Mensch ünd Tier Zuliebe, Karma Boomerang, Zew Natury, W Starym Kinie, Piekarnia Karsk, Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, Zakład Mięsny Górzyca, Restauracja Herbowa, Fotobudka Gloria, Ekodzieło, Ubezpieczenia Frątczak, Geblewicz Pracownia Złotnicza, Biurex Nowogard, Bio Produkty sp. z o.o. i oczywiście wiele osób, które upiekły ciasta, babeczki, rogaliki i inne pyszności.

  Był kapuśniak, pierogi, hot-dogi, popcorn, wata cukrowa, ciasta domowe, babeczki, rogaliki, kiełbasa, którą każdy mógł upiec na ognisku, kawa, herbata.  

W rajdzie wystartowało 69 zawodników i jak impreza sportowa to także zwycięzcy sklasyfikowani w dwóch kategoriach:

 

Na 6 Łapach:

1. Agnieszka Raciszewska-Jones (31 minut),
2. Monika Fido (35 minut),
3. Adrianna Lipertowicz (37 minut),

Na 2 nogach:

1. Daniel Wawrzyński (24 minuty),
2. Dominika Szczygieł-Radecka (36 minut),
3. Marcin Kucharski (46 minut).

Dzień pełen wrażeń zarówno dla psiaków jak i ich opiekunów zakończył się pełnym sukcesem dlatego też organizatorzy -a szczególnie sosnowickie psiaki już czekają na kolejne spotkania na sobotnich i niedzielnych spacerach.  

Zapraszamy do naszej fotogalerii…

red.

Zdjęcia (98)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe