Będzie chodnik z Nowogardu do Warnkowa!

  • 18.09.2017, 20:05
  • UM Nowogard
Będzie chodnik z Nowogardu do Warnkowa! Droga Nowogard-Warnkowo. źródło: google

Z taką informacją zadzwonił Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj do Burmistrza Roberta Czapli. Marszałek poinformował, iż środki na ten cel bedą zabezpieczone w budżecie Urzędu Marszałkowskiego i w przyszłym roku będzie można przystąpić do wspólnej realizacji budowy chodnika.Ta znakomita informacja dla naszych mieszkańców, to efekt długich starań i zaangażowania burmistrza Roberta Czapli w doprowadzenie inwestycji do skutku.

O sprawie informowaliśmy w piątek, 15 września br., kiedy to doszło do spotkania burmistrza z wicemarszałkiem w sprawie budowy chodnika od końca ulicy Kościuszki do Warnkowa. Podczas spotkania, burmistrz z marszałkiem, szukali rozwiązania mającego doprowadzić do rozpoczęcia robót jeszcze w tym roku, ale brany był również pod uwagę wariant zrealizowania tego zadania wiosną przyszłego roku. 

Gmina już w 2015/16 sporządziłą projekt i uzyskała niezbędne pozwolenia na realizację inwestycji. Kompletną dokumentację projektową przekazano Rejonowi Dróg Wojewódzkich w Stargardzie, w marcu bieżącego roku. 

UM Nowogard
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe