POGOŃ Szczecin

  • 05.10.2021, 13:30
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W lipcowym wyjazdowym meczu eliminacji Ligi Konferencji UEFA, z chorwackim zespołem NK Osijek, piłkarze Pogoni Szczecin wystąpili w koszulkach z logo Fundacji na rękawku, zamiast z logo STS, sponsora klubu. Część z nich została już wylicytowana na aukcji charytatywnej, z której dochód (blisko 15 tys. zł) został przekazany drużynie Goalball Szczecin. Goalball to sport dla osób niedowidzących i niewidomych, który w tym roku obchodzi swoje 75. urodziny, a Goalball Szczecin jest jedyną drużyna na północy Polski, biorąca udział w najwyższej klasie rozgrywek krajowych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejna-wspolna-akcja-z-fundacja-sts-celem-nowy-wozek-dla-adriana/

 

W kategorii największego zakupu jednostkowego glorię zwycięstwa dzierży Pan Szymon. I tu trzeba przyznać, że osiągnął to w fantastycznym stylu. Nasz kibic dokonał zakupu na kwotę 4830,60 zł. Rewelacyjny wynik i znaczne wsparcie dla naszych wspólnych celów. Dziękujemy! Tym razem nie wyobrażamy sobie nie wspomnieć o zdobywcy drugiego miejsca. Pan Sebastian dokonał zakupu na kwotę 4679,00 zł! Serdecznie dziękujemy za pamięć i pomoc!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-10-tys-z-dwoch-transakcji/

 

Na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, tradycyjnie będą czekały oryginalne medale okolicznościowe. Na biegu dostępne będą również materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu oraz postępowania w razie zaobserwowania u siebie niepokojących objawów. Organizatorem wykonawczym biegu jest Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik". Pogoń Szczecin tradycyjnie jest Partnerem biegu. Gorąco zachęcamy do udziału. To inicjatywa, wobec której nie można przejść obojętnie. Trzeba przez nią przebiec!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-raka-2/

 

To nadal ten etap rozgrywek, gdy wiele z drużyn uczestniczących w naszej grze nadal „łapie" formę. To też powoduje, że każda kolejka obfituje w niespodzianki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/faworyci-znow-nie-zawiedli/

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Pogoni kibicuję od 25 lat. Przeprowadziłem się do Szczecina z Bytowa. Ze sportem jestem związany w zasadzie od dziecka. Byłem aktywnym zawodnikiem judo, zajmowałem się również organizacją wydarzeń sportowych. To też powoduje, że mam sentyment i szczerą sympatię do miejsc, które promują kulturę sportu, zasady fair play i jednocześnie integrują lokalną społeczność. Dlatego też wspieram m.in. takie projekty, jak Football Factory Cup, który jest organizowany w Przecławiu. Jestem mieszkańcem Gminy Kołbaskowo, podobnie jak Prezes Dumy Pomorza. Pogoń wyzwala wspaniałe emocje i jestem dumny z sukcesów tego klubu. Oby w kolejnych latach było ich jak najwięcej!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-i-madar-w-jednym-zespole/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe