Protest „Bezpieczeństwo nie wyklucza człowieczeństwa”

  • 04.10.2021, 17:07
  • Przemysław Łonyszyn - Polska 2050
Protest „Bezpieczeństwo nie wyklucza człowieczeństwa”

We wtorek 5 października o godzinie 18:00 na Placu Adamowicza w Szczecinie odbędzie się protest pod hasłem „Bezpieczeństwo nie wyklucza człowieczeństwa” zorganizowany przez ruch Polska 2050. Demonstracja skierowana jest przeciwko niehumanitarnym działaniom rządu w związku z kryzysem na granicy polsko-białoruskiej.

Do udziału we wtorkowym proteście zaproszone zostały różne instytucje, nie tylko polityczne. Swój udział potwierdzili przedstawiciele KOD, partii „Razem” oraz kilku fundacji i stowarzyszeń działających w województwie zachodniopomorskim. Na manifestacji pojawią się liderzy „piątki politycznej” ruchu Polska 2050, Stowarzyszenia Polska 2050 oraz Instytutu Strategie 2050.

Szczeciński protest nie jest jedynym. Polska 2050 we wtorek wspólnie z innymi ruchami i ugrupowaniami politycznymi protestować będzie w kilku różnych województwach, m.in. na Podlasiu i województwie opolskim.

Przemysław Łonyszyn - Polska 2050

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe