Z MIĘTNA DO NOWOGARDU WYREMONTOWANĄ DROGĄ…

  • 10.09.2017, 16:30
  • str
Z MIĘTNA DO NOWOGARDU WYREMONTOWANĄ DROGĄ…
W piątek 8 września nastąpiło oficjalne oficjalnie otwarcie kolejnego odcinka wyremontowanej drogi powiatowej na odcinku Miętno-Nowogard.

W skromnej plenerowej uroczystości wziął udział Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, Starosty Goleniowski Tomasz Kulinicz, członkowie Zarządu Powiatu, radni, burmistrzowie, sołtysi sołectw Glicko, Lestkowo, Miętno, Orzechowo, Orzesze i Wołowiec oraz okoliczni mieszkańcy. Poświęcenia nowego odcinka dokonał ks. proboszcz - Ireneusz Kamionka
To nie jedyna inwestycja drogowa powiatu realizowana na terenie gminy Nowogard w 2017 roku. Zakres wykonanych prac obejmował budowę nowej nawierzchni drogi dwujezdniowej na odcinku 1,5 km, poprawę geometrii, parametrów technicznych drogi oraz wykonanie zjazdów i skrzyżowań. Całkowity koszt inwestycji zamknął się kwotą ok. 1 milion 300 tysięcy złotych a - co podkreślił w swoim wystąpieniu wicemarszałek Jarosław Rzepa wykonawcą prac była miejscowa firma - PRD NOWOGARD S.A.
 

str

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe