Madar dołącza do grona Partnerów klubu

  • 30.09.2021, 20:47
  • Paweł Drąg
Madar dołącza do grona Partnerów klubu Dariusz Watral
To naprawdę udany dzień dla granatowo-bordowej rodziny. Firma Madar dołącza do projektu Biznesowej Dumy Pomorza!

Centrum Mięsne Madar funkcjonuje od 1996 roku. W ofercie znajduje się kilkaset produktów czołowych polskich producentów. Począwszy od surowego mięsa drobiowego poprzez elementy i półtusze wieprzowe. Madar specjalizuje się również w sprzedaży świeżego i głęboko mrożonego mięsa wołowego, a także garmażerią. Co warte podkreślenia, firma posiada flotę samochodową, w tym w pełni wyposażone chłodnie, które dają możliwość dostarczenia towaru w niemalże każdą lokalizację kraju.

 

Nasz Partner to nowoczesne przedsiębiorstwo, stawiające na ciągły rozwój, jak i rozważne inwestowanie. Wysokie standardy jakościowe i sanitarne utrzymywane są dzięki przestrzeganiu wymaganych praktyk higienicznych i przy pozostawaniu pod stałym nadzorem służb sanitarnych. Oferta Madar to produkty najwyższej jakości i efekt współpracy z największymi renomowanymi polskimi zakładami mięsnymi.

 

Madar oferuje klientom różnorodną formę pakowania oraz gramaturę wędlin, w zależności od indywidualnego życzenia. To także etykiety i bizerby w językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim. Ze względu na współpracę z krajami Europy Zachodniej w firmie zatrudniane są osoby płynnie posługujące się językiem niemieckim i angielskim. Stawiając na Madar, stawiasz na jakość. Stawiając na jakość, inwestujesz w siebie!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Dariuszem Watralem, Prezesem Zarządu firmy.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Pogoni kibicuję od 25 lat. Przeprowadziłem się do Szczecina z Bytowa. Ze sportem jestem związany w zasadzie od dziecka. Byłem aktywnym zawodnikiem judo, zajmowałem się również organizacją wydarzeń sportowych. To też powoduje, że mam sentyment i szczerą sympatię do miejsc, które promują kulturę sportu, zasady fair play i jednocześnie integrują lokalną społeczność. Dlatego też wspieram m.in. takie projekty, jak Football Factory Cup, który jest organizowany w Przecławiu. Jestem mieszkańcem Gminy Kołbaskowo, podobnie jak Prezes Dumy Pomorza. Pogoń wyzwala wspaniałe emocje i jestem dumny z sukcesów tego klubu. Oby w kolejnych latach było ich jak najwięcej!

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Wspieramy lokalnych sportowców i mamy ambicję, aby być firmą, która będzie kojarzona ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. To jeden z najważniejszych argumentów. Nie bez znaczenia jest również możliwość budowania relacji biznesowych i wspólne postawienie na mocny region. Wierzę, że przyczynimy się do budowania dobrej marki - klubu i projektu Biznesowej Dumy Pomorza.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Jesteśmy firmą rodzinną, więc traktujemy nasz zawód od serca. Już od 25 lat zajmujemy się, w dużym uproszczeniu, dystrybucją mięsa i wędlin. Zaopatrujemy ośrodki na terenie całego województwa zachodniopomorskiego - w tym niewielkie wiejskie sklepiki, ale i nawet restauracje, sieci sklepów, szkoły czy wojska. Docieramy również poza nasze województwo. Nie mam wątpliwości, że przez ten czas wyrobiliśmy sobie wysoką renomę i stałe zaufanie klientów. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie procentuje wysoką oceną wszelkich podejmowanych z nami współprac.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Zapraszamy na stronę internetową, gdzie podane są wszelkie szczegóły. Tam też jest moduł służący zamówieniom, a także numer telefonu. Zapraszamy również do nowo otwartej siedziby firmy, do centrum mięsnego na Ustowie, przy ulicy Szklarniowej 1. Tam też można złożyć zamówienia i porozumieć się w kwestii dostaw. Mamy bardzo bogatą ofertę - ponad 2700 stałych pozycji. Prowadzimy również eksport za granicę, w tym do Niemiec, Anglii czy Holandii. Logistyka również nie jest dla nas problemem, ponieważ mamy własny transport, oczywiście wzbogacony o chłodnie. To świadectwo jakości. Proszę o osobistą weryfikację.

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na http://www.madar.szczecin.pl

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe