Teatralny październik w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

  • 30.09.2021, 20:41
  • Maria Witkowska – Zamek Książąt Pomorskich
 Teatralny październik w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Niepowtarzalny wieczór komediowy, opowieść o małym niedźwiadku oraz historia ślimaka i jego muszelkowego domku – to październikowe propozycje teatralne w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Najbliższe spektakle już w ten weekend.

 

Już w piątek, 1 października Wieczór Improwizacji Teatralnej w wykonaniu Impro z Krypty. Spektakle grupy to niezapomniane i niepowtarzalne widowiska powstające w wyniku interakcji z publicznością. Współpraca aktorów z widownią owocuje zaskakującymi scenami i gagami. Widz idąc po raz drugi na Impro z Krypty nie zobaczy tego samego przedstawienia. Grupę tworzą aktorzy szczecińskich teatrów m.in. Adrianna Janowska-Moniuszko, Marta Uszko-Tychulska, Katarzyna Nowak, Agata Kolasińska, Adam Kuzycz-Berezowski, Rafał Hajdukiewicz, Paweł Niczewski, Wojciech Sandach, Maciej Sikorski, Mateusz Wiśniewski i Kacper Odrobny (pianino).

Spektakl odbędzie się w sali Kina Zamek. Początek o godz. 21:30.

Bilety na wydarzenia w cenie 30 zł można kupić na bilety.zamek.szczecin.pl oraz w kasach Zamku.

 

W październikowym programie teatralnym Zamku znalazły się także interesujące propozycje dla najmłodszych. Będą to uwielbiane przez małych widzów spektakle „Misiaczek” i „Ślimak”. Przedstawienia powstały na podstawie znakomitych tekstów Marty Guśniowskiej, autorki najczęściej wystawianych sztuk teatralnych dla dzieci w Polsce.

„Misiaczek” zostanie zaprezentowany czterokrotnie, 2 i 3 października (sobota i niedziela) o godz. 10:00 oraz 23 i 24 października (sobota i niedziela) o godz. 9:30. Przedstawienia odbędą się w Sali 101 (wejście A). Na „Ślimaka” zapraszamy do sali Kina Zamek w niedzielę 10 października o godz. 9:30.

Bilety na spektakle dla najmłodszych w cenie 10 zł (dziecko) i 20 zł (opiekun) są dostępne w kasach zamku i na bilety.zamek.szczecin.pl

 

Maria Witkowska – Zamek Książąt Pomorskich

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe