POGOŃ Szczecin

  • 27.09.2021, 18:22
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

 

22 września Filharmonia w Szczecinie wystartowała z kolejną edycją festiwalu Music.Design.Form, który z założenia ma niwelować granice pomiędzy formami w sztuce. Na festiwalu premier zostanie zaprezentowana kompozycja Mykietyna „Bauhaus Szczecin". Sztuka została napisana na specjalne zamówienie Filharmonii.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-razem-z-filharmonia/

 

W kategorii największego zakupu jednostkowego glorię zwycięstwa dzierży Pan Szymon. I tu trzeba przyznać, że osiągnął to fantastycznym stylu. Dokonał zakupu za kwotę 4227,97 i to jeden z najwyższych jednorazowych transakcji w historii istnienia naszej aplikacji. Wielkie brawa i jeszcze większe podziękowania!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-125-tys-dla-klubu/

 

Na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, tradycyjnie będą czekały oryginalne medale okolicznościowe. Na biegu dostępne będą również materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu oraz postępowania w razie zaobserwowania u siebie niepokojących objawów. Organizatorem wykonawczym biegu jest Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik". Pogoń Szczecin tradycyjnie jest Partnerem biegu. Gorąco zachęcamy do udziału. To inicjatywa, wobec której nie można przejść obojętnie. Trzeba przez nią przebiec!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-raka-2/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7924 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3176 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 719,01 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 388 520,97 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-2500-zl-z-samego-allegro-pl/

 

Nasz Partner zatrudnia najlepszych specjalistów w branży, posiadających pełen zakres uprawnień i kwalifikacji, co umożliwia realizację najbardziej zaawanasowanych technicznie zadań. Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga nieustannego dostosowywania się do oczekiwań klientów oraz rozwoju w każdym zakresie funkcjonowania firmy. Elektro-BUD to przedsiębiorstwo gotowe na wszelkie wyzwania. Najlepszym na to dowodem jest fakt, iż marka zajmowała się i zajmuje nadal obsługą wielu kluczowych podmiotów w naszym regionie. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na http://www.elektro-bud.net/

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/elektro-bud-razem-z-pogonia-szczecin/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe