Weekend Seniora z Kulturą na Zamku

  • 27.09.2021, 18:15
  • Maria Witkowska – Zamek Książąt Pomorskich
Weekend Seniora z Kulturą na Zamku
Wystawy za symboliczną złotówkę, bilety do kina w okazyjnej cenie i specjalny koncert, to propozycje Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie dla osób powyżej 60 roku życia. Instytucja włączyła się w ogólnopolską akcję Weekend Seniora z Kulturą.

To inicjatywa Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, która ma na celu zachęcić seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

W dniach 2 i 3 października 2021 (sobota i niedziela), bilety na wystawy w zamkowych galeriach: Szczecin. Atlas obecności, Zbrojownia, Cela Czarownic i Szczecińskie historie- prawdziwe i zmyślone dla odwiedzających w wieku 60+ będą dostępne w cenie 1 zł. Co warto podkreślić, 2 i 3 października to ostatnie dni, podczas których będzie można zobaczyć wystawę Szczecin. Atlas obecności.

 

W niedzielę, 3 października o godz. 12:00 na Dużym Dziedzińcu Zamku dla seniorów i nie tylko, wystąpi zespół estradowy OPTY-MALNI. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zespół OPTY-MALNI występuje od trzech lat. Tworzą go „cztery dojrzałe artystki - optymalnie młode, optymalnie utalentowane i optymalnie piękne”. Połączył je optymizm i miłość do muzyki. Koncerty to dla nich sentymentalna podróż w czasy big beatu z przebojami polskiej i światowej muzyki. Wokalistki emanują pozytywną energią, która zawsze udziela się publiczności. Credo ich muzycznej i życiowej drogi to "PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO".

 

W sobotę i w niedzielę 2 i 3 października o godz. 14:00 zapraszamy do Kina Zamek na wielokrotnie nagradzany, głośny film ze szczecińskimi akcentami – Lekcja miłości. Seniorzy będą mogli zakupić bilety na seanse w cenie 5 zł.

Maria Witkowska – Zamek Książąt Pomorskich

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe