Elektro-BUD – kolejne wsparcie dla POGONI

  • 24.09.2021, 12:15
  • Paweł Drąg
Elektro-BUD – kolejne wsparcie dla POGONI Robert Woźniak, Prezes Zarządu firmy Elektro-BUD

Miło nam poinformować, iż Elektro-BUD dołącza do idei BDP, która jest kierowana w stronę przedsiębiorców z nowoczesnym spojrzeniem na rozwój swoich firm. Cieszymy się, że jesteśmy w tym razem i wspólnie zmierzymy się z wieloma wyzwaniami!

 

Elektro-BUD Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem szczecińskim, z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem oraz serwisowaniem instalacji i urządzeń w zakresie szeroko rozumianej branży elektrycznej.

 

Nasz Partner zatrudnia najlepszych specjalistów w branży, posiadających pełen zakres uprawnień i kwalifikacji, co umożliwia realizację najbardziej zaawanasowanych technicznie zadań. Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga nieustannego dostosowywania się do oczekiwań klientów oraz rozwoju w każdym zakresie funkcjonowania firmy. Elektro-BUD to przedsiębiorstwo gotowe na wszelkie wyzwania. Najlepszym na to dowodem jest fakt, iż marka zajmowała się i zajmuje nadal obsługą wielu kluczowych podmiotów w naszym regionie. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na http://www.elektro-bud.net/

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Robertem Woźniakiem, Prezesem Zarządu firmy Elektro-BUD.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Moja przygoda z Pogonią rozpoczęła się na początku lat osiemdziesiątych, kiedy to ojciec zabrał mnie na mecz z Widzewem Łódź. Niestety przegraliśmy wtedy 0:1. Pamiętam, że było mnóstwo ludzi, kibice wspinali się nawet na maszty oświetleniowe, panowała świetna atmosfera. Dzisiaj mamy zaszczyt jako firma realizować pełen zakres prac elektrycznych i niskoprądowych przy budowie nowego stadionu. Dla mnie to duże przeżycie i sposobność do wiele wspomnień.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Cała idea tego projektu jest nam bardzo bliska. Elektro-BUD jest na rynku szczecińskim od 38 lat. Początkowo jako Zakład Instalatorstwa i Pomiarów Elektrycznych, później jako spółka – firma z wieloletnią tradycją, która przeszła sporą transformację i ciągle rośnie w siłę. Mam świadomość, że poza świetnymi specjalistami, którzy tu pracują, budowanie firmy to przede wszystkim relacje. I te wewnątrz organizacji - między pracownikami, zarządem, ale też te zewnętrzne – z naszymi podwykonawcami, klientami, otoczeniem. Działamy na dynamicznym rynku, Szczecin i cały region rozwija się bardzo prężnie, do czego dokładamy swoją „cegiełkę", realizując wiele dużych i widocznych projektów w mieście i okolicy. Z czego jesteśmy dumni, ale ciągle patrzymy wprzód i podnosimy sobie poprzeczkę. Projekt Biznesowej Dumy Pomorza rzeczywiście jest okazją do podtrzymania i nawiązania nowych relacji biznesowych, a także do promowania marki Pogoni Szczecin i wspierania jej dalszego rozwoju. Biznes zawsze był i jest blisko sportu, a dzięki takim inicjatywom możemy wspierać się nawzajem i dzielić dobrą energią.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Oferujemy kompleksową obsługę - od doradztwa i projektowania, przez wykonawstwo, po serwisowanie zaawansowanych instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Obsługujemy nie tylko dużych inwestorów, ale także osoby prywatne. Wykonujemy zarówno zlecenia związane typowo z dużymi inwestycjami, ale również na terenie działających zakładów produkcyjnych, jak i inwestycje prywatne. Zatem zgłosić się do nas może każdy, najlepiej za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając zapytanie na adres ogólny [email protected] lub [email protected] Nasi specjaliści z działu ofertowania po uzyskaniu niezbędnych informacji od klienta przygotują indywidualnie dopasowaną ofertę oraz doradzą jakie rozwiązania pozwolą najlepiej wykonać zadanie i co najważniejsze - cieszyć się przez długie lata niezawodnie działającą instalacją

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Z pewnością mogę stwierdzić, że naszym największym atutem jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Po tylu latach prowadzenia działalności wiem, że pełne zaufanie naszych klientów co do jakości oferowanych usług jest niezwykle ważne i właśnie dzięki temu zaufaniu budujemy swoją markę. Do każdego projektu mamy indywidualne podejście, niezależnie od jego wielkości. Staramy się, aby nasi klienci za każdym razem otrzymali usługę najwyższej jakości. Dlatego też korzystamy ze sprawdzonych i renomowanych dostawców. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, nie boimy się trudnych zadań, wiemy, jak sobie poradzić w każdej sytuacji, po prostu „działamy z energią"!

 

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp

Więcej o naszym Partnerze przeczytacie tutaj - >>KLIKNIJ<<

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe