POGOŃ Szczecin

  • 20.09.2021, 18:43
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W kategorii największej liczby transakcji najlepsza była pani Iwona. 10 transakcji jednego dnia? Oczywiście, bardzo proszę! To nie pierwszy raz, kiedy Pani Iwona wygrywa naszą zabawę. Do tej pory dokonała aż... 238 zakupów! Dziękujemy, bardzo doceniamy to zaangażowanie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/stali-bohaterowie-aplikacji-znow-zwyciescy/

 

Mamy dla Was ofertę na preferencyjnych warunkach. Proponowany voucher obejmuje dostęp do pakietu CANAL+. W pierwszym miesiącu korzystania zapłacicie za pakiet CANAL+ w CANAL+ Online 10 zł. W trzech kolejnych miesiącach 30 zł za miesiąc, zamiast 45 zł! Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ekstraklasa-w-waszych-domach/

 

Nowy Lexus RX 450h w limitowanej wersji F Sport Edition trafił niedawno w ręce Piotra Parzyszka. Udanego użytkowania, Piotrek!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lexus-u-parzyszka/

 

– W 2004 roku przyjechałam w delegację do Szczecina i mieszkam tu do dziś. Pochodzę z z Górnego Śląska, gdzie piłka nożna ma bardzo bogate tradycje i przez lata stanowiła krajową potęgę. Z czasem wrosłam w lokalne społeczeństwo i od kilku lat kibicuję Pogoni Szczecin. Mój syn grał w klubowej Akademii, a obecnie w PSFS, więc jestem całym sercem za Portowcami! Zatem z nieukrywaną przyjemnością rozpoczęłam współpracę z klubem i nie postrzegam jej tylko czysto biznesowo, choć wiem, że będzie ona bardzo owocna dla każdej ze stron. Pogoń to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszym mieście, a Helios największą siecią kin w Polsce. Już w najbliższą sobotę zakładamy całą rodziną barwy klubowe i idziemy na mecz. Do zobaczenia na stadionie i w kinie Helios! – mówiła Małgorzata Majewska, Dyrektor Sieci Kin Helios w Szczecinie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/helios-w-druzynie-z-pogonia/

 

Pomeranian Timber istnieje od 1990 roku, jako firma o profilu produkcyjno-handlowym. Firma 95% produktów sprzedaje na rynkach azjatyckich. Jest ponadto importerem profili z drewna egzotycznego do stolarki otworowej, które sprzedawane są głownie na rynku polskim. W dziedzinie importu drewna egzotycznego Pomeranian Timber współpracuje tylko z firmami, które spełniają surowe kryteria eksploatacji lasów tropikalnych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomeranian-timber-w-rodzinie-pogoni-szczecin/

 

Klub Holiday to powiew wakacji w Szczecinie – i to obojętnie, jaka panuje aktualnie pora roku! To miejsce powstałe po to, aby każdy mógł zaznać tam relaksu i wybawić się za wszystkie czasy. W tym zawiera się m.in. dobra muzyka, drinki w prawdziwych kokosach, sympatyczna obsługa oraz atmosfera chillu. Lokal ma do zaoferowania dwie sale taneczne House&Trance oraz Hiphop&Pop, a także jedną salę z wyciszoną muzyką oraz kilkunastoma lożami do rozmów i zapalenia shishy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/holiday-szczecin-bawi-sie-razem-z-pogonia/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7872 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3122 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 579,20 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 375 185,63 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/238-transakcji-od-jednej-osoby/

 

Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Młodzieży obchodzi w tym roku 15 – lecie działalności Fundacji. W związku z tym w miniony weekend odbył się event jubileuszowy, w trakcie którego Pogoń Szczecin otrzymała statuetkę „Wirus Pomagania". Nagroda została wręczona za wspieranie Hospicjum w trakcie trwania pandemii, w tym za przeprowadzenie on-line akcji „Głosy na Hospicjum". Wyróżnienie odebrał Tomasz Adamczyk – wiceprezes, a zarazem dyrektor finansowy Pogoni Szczecin. Wręczał ją dr n. med. Mariusz Pietrzak – członek sztabu medycznego Dumy Pomorza. Bardzo dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/calym-sercem-z-hospicjum/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe