POGOŃ Szczecin

  • 13.09.2021, 23:18
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Odkąd tylko pamiętam. Jako młody chłopak często marzyłem o tym, aby wybiec na murawę stadionu Dumy Pomorza jako jej piłkarz. Wprawdzie nie udało się, ale cieszę się, że klub nadal jest mi bardzo bliski. Pierwszy mecz, jaki pamiętam, to starcie z Legią Warszawa w latach 90. Największe wrażenie zrobiło na mnie to, że kibice ze stolicy siedzieli razem z Portowcami i kapitalnie się z nami bawili. Piękne momenty.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/elbud-razem-z-pogonia/

 

Długo już nie mieliśmy okazji, aby spotkać się w gronie członków Biznesowej Dumy Pomorza i wspólnie spędzić czas. Kiedy jednak to nastąpiło, to możemy być w pełni usatysfakcjonowani. Na zamkniętym spotkaniu zjawiło się ponad 100 bliskich klubowi osób. Wartościami nadrzędnymi wydarzenia były wzajemna integracja, tworzenie relacji, rozmowy biznesowe i radość z obcowania z ludźmi, których łączy Duma Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/stawiamy-na-mocny-region-spotkanie-biznesowej-dumy-pomorza/

 

Na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, tradycyjnie będą czekały oryginalne medale okolicznościowe. Na biegu dostępne będą również materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu oraz postępowania w razie zaobserwowania u siebie niepokojących objawów. Organizatorem wykonawczym biegu jest Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik". Pogoń Szczecin tradycyjnie jest Partnerem biegu. Gorąco zachęcamy do udziału. To inicjatywa, wobec której nie można przejść obojętnie. Trzeba przez nią przebiec!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-raka-2/

 

„Największa liczba transakcji" to królestwo Pani Kasi. 18 odnotowanych zakupów w trakcie jednego tygodnia? Jasne, że jest do zrobienia! Dziękujemy i jesteśmy wdzięczni. Portowcy łączą siły i wspierają Pogoń Szczecin. Razem w stronę naszych wspólnych celów!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/18-transakcji-w-tydzien/

 

Mamy dla Was ofertę na preferencyjnych warunkach. Proponowany voucher obejmuje dostęp do pakietu CANAL+. W pierwszym miesiącu korzystania zapłacicie za pakiet CANAL+ w CANAL+ Online 10 zł. W trzech kolejnych miesiącach 30 zł za miesiąc, zamiast 45 zł! Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ekstraklasa-w-waszych-domach/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7818 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3066 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 508,34 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 368 610,34 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-2500-transakcji-w-allegro-pl/

 

– Jako jedna z nielicznych myjni w Polsce specjalizujemy się w myciu cystern, a także wszelkich pojazdów ciężarowych. Co warte zauważenia, jesteśmy uprawnieni do wystawiania dokumentu ECD (European Cleaning Document, Europejski Dokument Mycia), z wykorzystaniem kodów EFTCO, które są honorowane w wielu państwach. Musieliśmy włożyć wiele wysiłku w to, aby otrzymać certyfikat czystości, więc uważam to za spory atut korzystania z naszej oferty. To niejako synonim doświadczenia oraz wiedzy. Niewiele firm może pochwalić się czymś podobnym – dodaje Piotr Dalke.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dalke-uslugi-specjalistyczne-razem-z-pogonia/

 

Rozejrzyjcie się uważnie, bo chcemy, abyście dostrzegli nas w przestrzeni miejskiej. W naszym domu jest miejsce dla każdego kibica Pogoni Szczecin. Jeszcze nigdy nie byłeś na meczu? Zapraszamy na Twardowskiego, to będzie miłość od pierwszego wejrzenia, pierwszej emocji, pierwszego wybuchu radości! Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz zjawiłeś się na spotkaniu Portowców? Wróć do nas, cały czas czekamy na Ciebie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wracamy-na-twardowskiego-wszyscy-na-pogon/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe