Firma DALKE Usługi Specjalistyczne - nowy Partner Pogoni

  • 09.09.2021, 21:15
  • Paweł Drąg
Firma DALKE Usługi Specjalistyczne -  nowy Partner Pogoni
Miło nam powitać na pokładzie granatowo-bordowej załogi firmę DALKE Usługi Specjalistyczne. To nasz nowy Partner i mamy z tego powodu mnóstwo satysfakcji!

- Mój brat pracował w Pogoni ponad 20 lat. Skutecznie udało mu się przekazać całej rodzinie miłość do Portowców. Jesteśmy z Pyrzyc, firmę prowadzimy w Szczecinie. Regionalne przywiązanie do Pogoni Szczecin było więc czymś naturalnym. Mam też to szczęście, że część piłkarzy z dawnych lat zna mnie, co jest niewątpliwie miłe. Jestem kibicem, więc nasza współpraca ma wymiar zarówno biznesowy, jak i osobisty – opowiada Piotr Dalke, właściciel DALKE Usług Specjalistyczne.

 

Firma działa nieprzerwanie od 1992 roku. Nowoczesna myjnia jest świadectwem jakości wykonywanych usług, a także oddania i pasji wszystkich pracowników. DALKE Usługi Specjalistyczne dysponuje czteroma stanowiskami dla pojazdów ciężarowych, komfortowym zapleczem dla klientów i pracowników myjni, a także monitorowanym parkingiem.

 

- Jako jedna z nielicznych myjni w Polsce specjalizujemy się w myciu cystern, a także wszelkich pojazdów ciężarowych. Co warte zauważenia, jesteśmy uprawnieni do wystawiania dokumentu ECD (European Cleaning Document, Europejski Dokument Mycia), z wykorzystaniem kodów EFTCO, które są honorowane w wielu państwach. Musieliśmy włożyć wiele wysiłku w to, aby otrzymać certyfikat czystości, więc uważam to za spory atut korzystania z naszej oferty. To niejako synonim doświadczenia oraz wiedzy. Niewiele firm może pochwalić się czymś podobnym – dodaje Piotr Dalke.

 

Specjalnie na klientów, na myjni czeka komfortowa poczekalnia z TV i Internetem, spory parking, możliwość skorzystania z prysznica, a także odpoczynek przy kawie i ciastku. Efekty indywidualnego podejścia do gości są widoczne każdego dnia. - Mamy około 100 klientów dziennie. To daje największą satysfakcję w tej pracy. Tak jak i fakt, że wielu z nich do nas wraca i na stałe korzysta z oferty firmy. To dla nas dowód, że wykonujemy naszą pracę dobrze – zakończył Dalke.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na http://dalke.pl/pl

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe