Firma ELBUD dołącza do Biznesowej Dumy Pomorza

  • 09.09.2021, 14:02
  • Paweł Drąg
Firma ELBUD dołącza do Biznesowej Dumy Pomorza Jarosław Sajewicz, Prezes Zarządu firmy Elbud
Biznesowa Duma Pomorza została wzmocniona o firmę Elbud. Serdecznie witamy na pokładzie i dziękujemy, że chcecie wspólnie z nami kreować granatowo-bordową rzeczywistość!

Nasz Partner jest firmą budowlaną, która działa na lokalnym runku już od 2005 roku. Przede wszystkim zajmuje się kompleksową budową, przebudową oraz remontem dróg, placów i parkingów wraz z zagospodarowaniem terenu. Elbud wspomaga swoich klientów również w kwestiach merytorycznych - doradza jak dobrać parametry inwestycyjne czy wspomaga w kwestii analizy technologii prowadzonych prac. W kompleksowym podejściu do realizacji zadań zawiera się również dbałość o ukończenie poszczególnych prac w wyznaczonym do tego terminie. Zaufaj tym, którzy charakteryzują się kompetencjami i sercem do wykonywanego zawodu!

 

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Jarosławem Sajewiczem, Prezesem Zarządu firmy Elbud.

 

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?
Odkąd tylko pamiętam. Jako młody chłopak często marzyłem o tym, aby wybiec na murawę stadionu Dumy Pomorza jako jej piłkarz. Wprawdzie nie udało się, ale cieszę się, że klub nadal jest mi bardzo bliski. Pierwszy mecz, jaki pamiętam, to starcie z Legią Warszawa w latach 90. Największe wrażenie zrobiło na mnie to, że kibice ze stolicy siedzieli razem z Portowcami i kapitalnie się z nami bawili. Piękne momenty.

 

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?
Od jakiegoś czasu planowałem wesprzeć klub sportowy, ale po spotkaniu z prezesem Jarosławem Mroczkiem nie miałem już wątpliwości, że powinna to być Pogoń. Projekt Biznesowej Dumy Pomorza jest bardzo ciekawy. Łączenie biznesu ze sportem i szeroka integracja lokalnych przedsiębiorstw to kapitalny pomysł. Cieszę się, że możemy pomóc Portowcom, ale i tym samym naszemu regionowi.

 

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?
Jesteśmy firmą budowlaną, która wyspecjalizowała się w robotach drogowych. Można rzecz, że jesteśmy widoczni na ulicach Szczecina, gdyż odpowiadamy za wiele remontów dróg i chodników naszego miasta. Nasza oferta jest do wszystkich, ponieważ zarówno robimy drobne rzeczy, np. podjazdy, ale i bierzemy udział w dużych przetargach, zajmując się wymagającymi inwestycjami.

 

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?
Mamy wykształconą kadrę zarządzającą z bardzo dużym doświadczeniem. To filar firmy i gwarancja niezawodności. Do wszystkich zadań podchodzimy bardzo poważnie i z największą dokładnością. Służymy też pomocą merytoryczną – możemy doradzić jak dobrać parametry inwestycyjne czy wspomóc w kwestii analizy technologii prowadzonych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Bez wątpienia można na nas liczyć!

 

Czym jest Biznesowa Duma Pomorza? Czytaj tutaj - https://pogonszczecin.pl/newsy/bdp

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe