Poogoń Szczecin – integracja biznesowa

  • 08.09.2021, 12:43
  • Paweł Drąg
Poogoń Szczecin – integracja biznesowa
Niedziela upłynęła Pogoni Szczecin pod znakiem integracji biznesowej. Event dedykowany Partnerom Biznesowej Dumy Pomorza odbył się w Teatrze Polskim, na szczecińskiej Łasztowni.

Długo już nie mieliśmy okazji, aby spotkać się w gronie członków Biznesowej Dumy Pomorza i wspólnie spędzić czas. Kiedy jednak to nastąpiło, to możemy być w pełni usatysfakcjonowani. Na zamkniętym spotkaniu zjawiło się ponad 100 bliskich klubowi osób. Wartościami nadrzędnymi wydarzenia były wzajemna integracja, tworzenie relacji, rozmowy biznesowe i radość z obcowania z ludźmi, których łączy Duma Pomorza.

 

- Oczekuję miłego towarzystwa. Część osób już znam, ale bez wątpienia po to są takie spotkania, aby poznawać kolejne osoby. Spotkania integracyjne zdecydowanie mają sens i bardzo służą środowisku biznesowemu. Przystąpienie do Biznesowej Dumy Pomorza to obopólna korzyść zarówno dla Pogoni, jak i naszej firmy. To spełnienie prywatnych oczekiwań i marzeń związanych z klubem, któremu kibicuję od kilkudziesięciu lat. Zarazem silną rolę odgrywa tu także aspekt biznesowy. Już teraz notujemy większą rozpoznawalność firmy i zdarzało nam się usłyszeć, że Roka kojarzona jest z tego, że wspiera Pogoń Szczecin. Bez wątpienia to wielki atut i cieszymy się z tego – mówił Witold Niewiadomski, współwłaściciel firmy Roka Niewiadomski.

 

Punktem kulminacyjnym spotkania był spektakl „Piaf", portretujący wybitną Edith Piaf. Kruchej postury francuska artystka charakteryzowała się niezwykłym głosem. Mocnym, przepełnionym emocjami, trafiającym do serc ludzi na całym świecie. Uznaliśmy więc, że sztuka Pam Gems będzie artystyczną ucztą, która obdarzy naszych gości niezapomnianymi wrażeniami.

 

- Spektakl bardzo mi się podobał. Sam pomysł zaproszenia nas do teatru był kapitalny. Nie zawsze jest czas na tego typu rozrywkę, więc bardzo to doceniam. Przystąpienie do Biznesowej Dumy Pomorza to okazja do rozwinięcia sieci kontaktów, a także nowych szans, które stoją przed naszą firmą. Rozmowy z ludźmi zawsze są cenne, bo mogą być inspiracją do rozwoju firmy, a nawet rozszerzenia biznesu. Nie mam wątpliwości, że to sprzyja poszerzaniu horyzontów – uważa Jarosław Sajewicz, Prezes Zarządu firmy Elbud.

 

Wierzymy, że event jest kolejnym sygnałem, danym biznesowemu otoczeniu, że wokół Pogoni dzieje się coraz więcej i dobrze być częścią stale rozwijającego się projektu.

 

- Przede wszystkim to spotkanie w sympatycznym gronie osób, które prowadzą biznes w Szczecinie i są sercem związani z Dumą Pomorza oraz środowiskiem sportowym miasta. Chcemy, aby marka klubu była jak najlepiej postrzegana w całej Polsce, dlatego też wspieramy Pogoń. Myślę, że sport i biznes mocno się ze sobą łączą. Kiedyś trenowałem sport wyczynowy i dzięki temu udało mi się zbudować biznes. Później, na dalszym etapie zawodowego rozwoju, dostrzega się sportowców, potrzeby regionu, kibiców, którzy żyją klubem. Łatwiej wtedy podjąć decyzję o współpracy. Z Pogonią jestem związany od kilkudziesięciu lat. Jako kilkuletni chłopiec uczęszczałem na mecze Portowców. To ważny element mojego życia. Wszyscy mamy ambicję, aby klub rozwijał się i zdobywał medale. Myślę, że bez wysiłku środowiska biznesowego byłoby to trudne, jeżeli nie niemożliwe. Dlatego też czuję dumę, że EPEE Polska została Partnerem Pogoni Szczecin. Cieszymy się, że możemy w ten sposób wspierać klub – mówił Krzysztof Dziełak, Prezes EPEE Polska.

 

Biznesowa Duma Pomorza to projekt łączący środowisko lokalnych przedsiębiorców, którzy są zdeterminowani, aby stworzyć nową jakość lokalnego biznesu. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek województwa zachodniopomorskiego chcemy wspierać budowę mocnych przedsiębiorstw naszego regionu. Jesteśmy zdania, że tożsamość z miejscem, które wybraliśmy do życia zawsze winna być powodem do dumy, ale i zarazem motorem napędowym konkretnych zamierzeń.

 

- Takie spotkania to świetna okazja, aby poznać się i rozwinąć sieć kontaktów. Zarówno biznes nie może istnieć bez sportu, jak i sport bez biznesu. Wzajemnie jesteśmy sobie potrzebni. Cieszę się, że jako firma szczecińska zostaliśmy zaproszeni do projektu Biznesowej Dumy Pomorza. Pogoń Szczecin i Elektro-BUD mają duże tradycje i uważam, że powinniśmy dbać o patriotyzm lokalny. To nasz główny cel – wyjaśniał Robert Woźniak, Prezes Zarządu firmy Elektro-BUD.

 

Ty również możesz stać się częścią projektu, który zrewolucjonizuje lokalne środowisko biznesowe. Czas połączyć siły! W przypadku zainteresowania ideą zapraszamy do kontaktu z Markiem Andrzejkowiczem ([email protected], nr telefonu 691333519) lub Tomaszem Stypą ([email protected], nr telefonu 791961706).

 

Galeria z wydarzenia znajduje się tutaj - https://pogonszczecin.pl/galeria/20210906192752/galeria-z-eventu-biznesowej-dumy-pomorza

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe