POGOŃ Szczecin

  • 06.09.2021, 16:19
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

T-shirty zostały przekazane na aukcję charytatywną. Każda z nich została podpisana przez zawodnika, który z niej korzystał. To kapitalna pamiątka i zarazem okazja, by zrobić coś dobrego. Portowcy, mocno na Was liczymy. Otwieramy serca i działamy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7691-2/

 

Zwycięzca kategorii „największy zakup jednostkowy" dokonał transakcji na kwotę 299 zł. Cóż, nie jest to może mocno wygórowana kwota, ale zwracamy uwagę na coś innego. Pan Jacek ma odnotowanych 9 zakupów! Czyni to więc najlepszym również w kategorii „największa liczba transakcji". Gratulujemy i dziękujemy za wszelką możliwą pomoc!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-3000-transakcji/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 7790 kibiców. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej i Waszej apki! Na ten moment dokonaliście 3016 zakupów. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 12 476,65 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 365 517,24 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/statystyki-coraz-lepsze/

 

W lipcowym wyjazdowym meczu eliminacji Ligi Konferencji UEFA, z chorwackim zespołem NK Osijek, piłkarze Pogoni Szczecin wystąpili w koszulkach z logo Fundacji Sport Twoją Szansą na rękawku, zamiast z logo STS, sponsora klubu. Teraz 17 z nich można licytować we wspólnej akcji klubu oraz fundacji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-szczecin-i-fundacja-sts-licytuja-koszulki-portowcow-z-europejskich-pucharow/

 

Za nami bez wątpienia najtrudniejsza kolejka PKO BP Ekstraklasy. Tym razem trudno było naszym zawodnikom o zanotowanie sporej liczby punktów. Cóż, niespodzianki są elementem tej zabawy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wymagajaca-rywalizacja/

 

2 października o godzinie 12:00 z Polany Sportowej w Puszczy Wkrzańskiej wystartuje piaty pięciokilometrowy bieg organizowany przez Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin. Celem wydarzenia jest promowanie aktywnego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego, a także budowanie świadomości raka płuca oraz potrzeby regularnych badań profilaktycznych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-raka-2/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe