ŻURAWIANKI JADĄ DO WARSZAWY NA FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

  • 05.09.2021, 16:06
  • karnickie.info
ŻURAWIANKI JADĄ DO WARSZAWY NA FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
Zespół Żurawianki z powodzeniem zaprezentował się w Darłowie podczas półfinałów ogólnopolskiego konkursu „Polska od Kuchni”, zdobywając m.in. nagrodę publiczności. W efekcie będą reprezentować teraz naszą gminę i województwo w zaplanowanych na 25 września finałach na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji. W festiwalu udział bierze Koło Gospodyń Wiejskich z Karnic, w ramach którego działa zespół taneczny Żurawianki.

28 sierpnia w Darłowie odbył się półfinał konkursu „Polska od Kuchni” z udziałem zespołu tanecznego Żurawianki, który zaprezentował się w kategorii „Konkurs artystyczny”. Był to bardzo udany występ, a co najważniejsze gorąco przyjęty przez darłowską publiczność i licznych turystów. Grupa zajęła III miejsce w konkursie zdobywając także Nagrodę Publiczności. To właśnie Nagroda Publiczności dała zespołowi awans do finałów, które odbędą się w sobotę 25 września 2021 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi i trzymamy kciuki za sukces podczas finału w Warszawie.

karnickie.info

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe