Modlimowo: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

  • 02.09.2021, 09:33
  • red.
Modlimowo: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
W tym roku rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbywało się we wszystkich szkołach tradycyjnie 1 września i wreszcie po „covidowych” perturbacjach prawie normalnie.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie rozpoczęło się okolicznościową mszą świętą przed „Grotą” skąd uczniowie i rodzice przeszli na szkolny plac.

W inauguracji roku szkolnego wziął udział wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Płotach Andżelika Sobczak, Rafał Wandachowicz, dyrektor MGOKiS Paweł Marek oraz ksiądz proboszcz Ryszard Raczkiewicz.

W związku z ciągle obowiązującymi ograniczeniami sanitarnymi uroczystość miała skromny charakter. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i odczytaniu okolicznościowego listu od Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty z krótkim wystąpieniem zwrócił się do zebranych wicestarosta Waldemar Wawrzyniak  oraz wiceprzewodnicząca RM Andżelika Sobczak po czym dyrektor szkoły Marzena Stępień przedstawiła nauczycieli, którzy będą w tym roku szkolnym prowadzić zajęcia w szkole a następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

red.

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe